Strona główna Artykuły Materace Materasso

Zapraszamy do zobaczenie pełnej oferty w naszym sklepie: SalonSnu.pl/Materace-Materasso

Wszystkie produkty są wykonywane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Ostatecznie powstają produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Materiały i surowce stosowane przy produkcji są najwyższej jakości , posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Firma Materasso dba też o środowisko naturalne używając do produkcji materacy pianek BIO, czyli produktu naturalnego i ekologicznego.

Najbardziej znane i polecane materace Materasso:

  • Kolekcja „Komfort City” – Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

NOWOŚCI:

Poczytaj również o specjalnej kolekcji Materasso Exlusive Collection, która dostępna jest tylko w sklepie stacjonarnym. Odwiedź sklep w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na pierwszym piętrze ( wejście od ul. Fordońskiej) i poznaj komfort jaki zapewniają materace Materasso.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami