Strona główna Artykuły Poduszka TEMPUR® Ombracio

Poduszka TEMPUR® Ombracio dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Poduszka-TEMPUR®-Ombracio

Mimo, że spanie na brzuchu jest niezdrową pozycją, to wiele osób nie potrafi inaczej zasnąć – jest to ich ulubiona pozycja i zarazem najbardziej komfortowa. Śpiąc w takiej pozycji szczególnie musimy zadbać o odpowiednie podparcie dla naszej głowy i odcinka szyjnego naszego kręgosłupa.

Dlaczego?

Ponieważ pozycja ta najbardziej obciąża nasz kręgosłup. Spanie na brzuchu wymusza nam nienaturalną pozycję szyi, przez co nasze mięśnie są napięte i nie mają szansy na regenerację podczas snu. Konsekwencją tego są bóle, które odczuwamy rano. Dodatkowo nasze narządy są przygniecione, a płuca mają utrudniony dopływ powietrza. 

Jak zatem zaradzić problemowi?

Z myślą o osobach śpiących na brzuchu TEMPUR® zaprojektował poduszkę Ombracio, która dzięki swojemu unikalnemu kształtowi i materiałowi zapewni odpowiednie podparcie. Jej kształt nie jest przypadkowy- teraz możemy komfortowo włożyć ręce pod poduszkę, a dzięki materiałowi TEMPUR®, który redukuje nacik nie poczujemy odrętwienia. Wyjątkowy materiał TEMPUR® sprawi, że poduszka dopasuje się do naszego ciała, zapewniając odpowiednie podparcie, aby nasz odcinek szyjny mógł się zregenerować podczas snu. Dodatkowo poduszka ta zapewnia odpowiednią wentylację, a pokrowiec 3D w pełni oddychalny można wyprać w temperaturze 60oC.

Wielofunkcyjna Poduszka TEMPUR® Ombracio

Poduszka jest tak zaprojektowana, aby można było spać na niej w dowolnej pozycji – zarówno na brzuchu, na boku jak i na plecach. Materiał TEMPUR® dopasuje się niezależnie od pozycji w jakiej śpimy, dodatkowo profilowania poduszki zapewniają nam stałe podpracie niezależnie od tego jak często i w którą stronę będziemy się przewracać.

Ciekawostka dla Pań o TEMPUR® Ombracio

Kobiety w zaawansowej ciąży podczas odpoczynku w pozycji siedzącej, podkładając poduszkę Ombracio pod brzuch odciążają kręgosłup, dzięki czemu mogą się zrelaksować i odprężyć. Sposób ten działa również leżąć na boku. Dla Pań, które mają duży biust i lubią spać na brzuchu, poduszka TEMPUR® Ombracio zapewni komfort podczas snu, dzieki materiałowi, który redukuje nacisk. Koniec z nieprzyjemnym uczuciem zmiażdżenia.

Z poduszką TEMPUR® Ombracio możesz spokojnie spać w swojej ulubionej pozycji – na brzuchu, nie marwiąc się o dyskomfort, odrętwienie rąk czy o ból szyi.

A poszewka? Nie musisz się o nią martwić. TEMPUR® o tym również pomyślał. Poszewkę TEMPUR®-Fit stworzoną dla poduszki TEMPUR® Ombracio możesz kupić w naszym sklepie internetowym SalonSnu.pl/Poszewka-TEMPUR®-Fit-Ombracio.

Obejrzyj krótki film na temat poduszki TEMPUR® Ombracio YouTube.pl/Komfort-Snu-TEMPUR®-Ombracio.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami