Strona główna Artykuły Electro i Lambada – nowe materace Hilding

Najnowsze materace marki Hilding są dostępne w sklepie internetowym: 

SalonSnu.pl/materac-Electro-Hilding

SalonSnu.pl/materac-Lambada-Hilding

   Do kolekcji materaców Hilding dołączyły dwa najnowsze modele: Electro oraz Lambada. Nowoczesna kolekcja materaców Hilding powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie wyjątkową jakość snu.

 

 

Materac ELECTRO – wielofunkcyjny materac hybrydowy.

 

Pierwszy materac hybrydowy w kolekcji materaców Hilding – Electro, to zupełnie nowe, innowacyjne połączenie atrybutów materaca sprężynowego oraz piankowego. Materac Electro jest produktem bardzo uniwersalnym oraz wielofunkcyjnym, idealnie sprawdzi się zarówno dla osób o większej wadze jak i tych lżejszych.

Materac łączy w sobie doskonałe zalety mechanizmu sprężynowego Mulitipocket ( 7stref) z pianką hybrydową Fusion- niezwykle wytrzymałym oraz odpornym na nacisk materiałem, którego cechuje wysoka odporność na wilgoć. Odpowiednia warstwa pianki wysokoelastycznej oraz włókna sizal optymalnie utrzymuje elastyczność i sprężystość materaca.

Nowością w tym modelu jak i w całej kolekcji jest odpinany top materaca, który został dodatkowo wykonany z profilowanego lateksu połączonego z pianką Visco. Dzięki temu możemy odpowiednio dopasować twardość materaca do swoich potrzeb. Materac oferuje, aż 6 możliwych kombinacji poprzez odpowiednie odwrócenie materaca wraz z topperem. Nieocenioną zaletą odpinanej nakładki jest również fakt, iż możemy ją zabrać dosłownie wszędzie, poprawiając tym samym własny komfort snu w podróży.

Pokrowiec AntiCare – nowoczesny, oddychający oraz wysoce higieniczny pokrowiec o przyjemnej w dotyku jedwabistej strukturze. Wykonany z naturalnych włókien wiskozowych w technologii SANITIZED, która trwale trwale chroni przed bakteriami oraz nieprzyjemnymi zapachami.

Wysokość materaca: 32cm

 

Materac Lambada – system sprężyn Pocket Plus.

 

Nowoczesny materac Lambada wyposażony w 7- strefowy system sprężyn Pocket Plus, pozwala na indywidualne oraz bardzo precyzyjne dopasowanie. Sprężyny o wysokości, aż 15cm utrzymują odpowiednią sprężystość oraz elastyczność w materacu.

Dla zwiększenia wygody w materacu została dodatkowo zastosowana pianka wysokoelastyczna oraz lateks, które mają nieocenione właściwości podnoszące wytrzymałość samego materaca. Natomiast w celu podwyższenia twardości materaca, została dodatkowo zastosowana mata z naturalnego włókna kokosowego.

Nowoczesna technologia sprężyn połączoną z warstwami pian, gwarantuje odpowiednie podparcie dla kręgosłupa jak i odpowiednią sprężystości na najwyższym poziomie.

Pokrowiec AntiCare – nowoczesny, oddychający oraz wysoce higieniczny pokrowiec o przyjemnej w dotyku jedwabistej strukturze. Wykonany z naturalnych włókien wiskozowych w technologii SANITIZED, która trwale trwale chroni przed bakteriami oraz nieprzyjemnymi zapachami.

Wysokość materaca : 25cm

Filmy o firmie Hilding Anders Polska znajdą Państwo na naszym kanale YouTube.pl/Hilding

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami