Kolekcja materaców TEMPUR®

Aktualizowano: 15 lutego 2024

Spis treści wpisu:

Kolekcja materaców TEMPUR®

Zobacz nową kolekcję materacy TEMPUR®

Kolekcje materaców TEMPUR®

Znany na całym świecie największy producent TEMPUR® stworzył cztery różne kolekcje materaców o unikalnych cechach, których łączy jedno: precyzyjne dopasowanie do Twoje kształtu ciała. Materace TEMPUR® oparte na technologii oryginalnego materiału TEMPUR® , który dzięki swojej unikatowej strukturze jest „miękki tam, gdzie chcesz i twardy tam, gdzie jest to potrzebne”. Pozwalają na doskonałe dopasowanie i podparcie Twojego ciała, że poczujesz się jak w stanie nieważkości.

Kolekcja materaców TEMPUR® to następujące modele: TEMPUR® Hybrid, TEMPUR® Original, TEMPUR® Cloud, TEMPUR® Sensation. Materace zostały zaprojektowane w celu dopasowania do indywidualnych upodobań oraz potrzeb dotyczacych jakości snu. Charakteryzują się czterema odmiennymi odczuciami: zapewniając najwyższej jakości, indywidualne podparcie i komfort, z którego znany jest TEMPUR®.

Odkryj kolekcję materaców TEMPUR®:

Kolekcja TEMPUR® Hybrid 

Kolekcja TEMPUR® Hybrid to idealne podparcie oraz szybkość reakcji. To połączenie komfortowej pianki TEMPUR® ze sprężynami Mikro Precision. Zastosowanie materiału CoolTouch odprowadza nadmiar ciepła, zapewniając nam stały komfort termiczny.

 

Materac TEMPUR® Hybrid to innowacyjna technologia, która łączy w sobie właściwości zaawansowanego materiału TEMPUR® z elastycznością mikro sprężyn Precision. Zaawansowany materiał TEMPUR® nie stwarza punktów nacisku, korzystnie wpływając na cały układ mięśniowy, dzięki czemu każda noc może przynieść Ci odpoczynek i regenerację. Natomiast gięte na zimno mikro sprężyny Precision, odpowiadają za indywidualne podparcie oraz szybkość reakcji na każdy Twój ruch.

Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej kolekcji. Kolekcja spodoba się osobom preferującym średniej twardości podparcie.

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 –  materac o odczuwalnej średniej twardości, spodoba się osobom szukającym tradycyjnego odczucia materaca sprężynowego, w połączeniu z komfortem jaki daje zaawansowany materiał TEMPUR®. Materac jest nieco bardziej miękki od modelu Hybrid Luxe 30.

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30 –  w tym modelu materaca zostały zastosowane dwie warstwy sprężyn, co odczuwalnie oddaje większe uczucie sprężystości oraz materiał TEMPUR® o zwiększonej twardości. Pomimo zastosowania podwójnych, bardzo czułych sprężyn materac TEMPUR® Hybrid Luxe wydaje się nieco twardszy od niższego modelu Hybrid Elite 25.

TEMPUR® Hybrid (idealne podparcie, szybkość reakcji) SalonSnu.pl/TEMPUR®-Hybrid,

  

Kolekcja TEMPUR® Original

   

Kolekcja TEMPUR® Original – to idealne podparcie oraz wyjątkowa redukcja. To materace z właściwościami ortopedycznymi. Materiał TEMPUR® idealne dopasuje się do ciała oraz odciąża mięśnie. Stopniowo ciało zagłębia się w materacu układając się idealnie. Po kliku minutach leżenia czujesz się jak w stanie nieważkości.

Materace w tej kolekcji wykorzystują oryginalny materiał TEMPUR® – przełomową technologię pochodzącą z NASA. Kolekcja materaców TEMPUR® Original zapewnia prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Materac zapewnia maksymalna redukcję nacisku, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała równomiernie rozkładając ciężar, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu. Idealne dla tych, którzy preferują średniej twardości materace.

Podstawowymi zaletami tej kolekcji jest: idealne dopasowanie, oryginalny materiał TEMPUR® oraz wyjątkową redukcją nacisku.

TEMPUR® Original (idealne podparcie, wyjątkowa redukcja nacisku) SalonSnu.pl/TEMPUR®-Original,

 • materac TEMPUR® Original Supreme,
 • materac TEMPUR® Original Elite,
 • materac TEMPUR® Original Luxe,

Kolekcja TEMPUR® Cloud

 

Kolekcja materaców TEMPUR® Cloud – idealne podparcie oraz przyjemna miękkość. To materace o wyjątkowej miękkości w górnej części oraz materiałem TEMPUR® w części środkowej.

Główną zaletą tej kolekcji jest odpowiednie połączenie przyjemnej miękkości oraz stabilnego podparcia. Materace TEMPUR® Cloud zawierają w górnej części innowacyjny materiał TEMPUR® EX ( Extra Soft), który znacznie szybciej reaguje na ciepło i wagę. Materiał ten delikatnie otula dając uczucie natychmiastowego odprężenia i nieustającego relaksu. Współgra to idealnie z warstwą redukującą nacisk, zapewniając doskonałe podparcie. Lekkość, komfortowy sen, by móc poczuć się jak na chmurce. Im wyższy materac TEMPUR® Cloud, tym wyższy komfort i miękkość jaką odczuwasz.

Głównymi zaletami tej kolekcji jest:  wyjątkowo miękki materiał TEMPUR® Extra Soft. Kolekcja dla tych, którzy preferują miękkie materace.

TEMPUR® Cloud (idealne podparcie, przyjemna miękkość) SalonSnu.pl/TEMPUR®-Cloud,

 • materac TEMPUR® Cloud Supreme,
 • materac TEMPUR® Cloud Elite,
 • materac TEMPUR® Cloud Luxe,

Kolekcja TEMPUR® Sensation

Kolekcja materaców TEMPUR® Sensation – idealne podparcie oraz łatwość poruszania się. To połączenie wyjątkowej sprężystości z włąściwościami TEMPUR®. Materac zachowaniem przypomina materace sprężynowe, a posiada wyjątkowe cechy materiału TEMPUR®.

Materace TEMPUR® Sensation łączy znacznie większą elastyczność charakterystyczną dla materaców sprężynowych z doskonałym podparciem i łatwością poruszania się dzięki materiałowi Dynamic Support. Materac znacznie szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu możesz swobodniej poruszać się na materacu. Kolekcja spodoba się osobom preferującym twardsze podparcie.

Głównymi zaletami tej kolekcji jest: technologia TEMPUR® Dynamic Support. Kolekcja wyróżnia się wyższą twardością.

 

TEMPUR® Sensation (idealne podparcie, tradycyjna elastyczność) SalonSnu.pl/TEMPUR®-Sensation,

 • materac TEMPUR® Sensation Supreme,
 • materac TEMPUR® Sensation Elite,
 • materac TEMPUR® Sensation Luxe,

 

Wszystkie materace TEMPUR® zapewniają:

 • precyzyjne dopasowanie do ciała oraz podparcie dla indywidualnego komfortu,
 • maksymalną redukcja nacisku, w rezultacie mniej przewracania się z boku na bok,
 • wyjątkowa redukcja drgań, materiał TEMPUR® absorbuje ruch, co pozwala na niezakłócony sen dwóch osób. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%,
 • długotrwałe i równomierne podparcie,
 • łatwość użytkowania, nie trzeba odwracać materaców, pokrowce można łatwo zdjąć i wyprać,
 • pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
 • materace mogą być stosowane na regulowanym stelażu,
 • trwałość potwierdzona długą gwarancją: 10 lat na materac, 2 lata na pokrowiec

Pokrowiec QuickRefresh™
Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo zdjąć do prania. Możesz odpiąć tylko górną, szybkoschnącą część pokrowca i wyprać nawet przy każdej zmianie pościeli, by zapewnić świeżość podczas snu. Dostępny w modelach TEMPUR®: Elite, Luxe.

Technologia CoolTouch™
Chłodny w dotyku materiał pokrowca pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Dodatkowa, specjalna warstwa materiału z technologią CoolTouch™ umieszczona jest pod odpinaną częścią pokrowca i zastosowana wyłącznie w modelach TEMPUR®
Luxe.Więcej informacji:
tel. 52 335 79 20 lub 506 626 678
email: sklep@salonsnu.pl

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...