Strona główna Produkty Łóżka Nowość – korpus KSV w łóżkach BOX Multisystem

Łóżka Box Multisystem dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz online w salonach: Komfort Snu.

 

Innowacyjny system tworzenia własnej wersji łóżka oferowany przez firmę M&K Foam – Box Multisystem, zyskał nowy korpus KSV -Korpus Skrzynia Venus. Korpus jest otwierany z pojemnikiem na pościel oraz materacem. Konstrukcję stanowi podnoszony materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych 1000S, obłożony jednostronnie płytą lateksu. Korpus posiada także listwy gięte, stanowiące podstawowa bazę pod materac. KSV przystosowany jest do zamontowania wraz z wezgłowiem z serii Box Multisystem lub jako samodzielne łóżko. Na materacu znajduje się również pillowtop, wykonany w tkaninie Tencel pikowany owatą. Pokrowiec posiada zamek umożliwiającym swobodne ściąganie z możliwością prania do 40 stopni C. Do wyboru również szeroka gama rodzajów i kolorów obicia. 

 

 

Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.


Jak stworzyć własną wersję łóżka w systemie Box Multisystem dowiesz się w tym artykule: SalonSnu.pl/łóżka-Box-Multisystem-M&K-Foam-Koło

 

 

Komfort Snu Bydgoszcz przy ul. Szajnochy 2 (Galeria Dom i Wnętrze)

oraz

Komfort Snu w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 16 (naprzeciwko galerii Copernicus).

Serdecznie zapraszamy!

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami