Materac Klasik

Certyfikowany atestem medycznym materac Klasik o dwustronnej twardości do wyboru, dedykowany dla młodzieży oraz osób preferujących nieco twardsze podparcie.
Materac Klasik

Materac Klasik dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Klasik-Materasso

 

Atestowany mianem wyrobu medycznego materac Klasik otrzymał certyfikat oraz pozytywna opinię materaca rehabilitacyjnego. Materac został zbudowany z piankowego rdzenia o dużej gęstości z dwoma twardościami do wyboru- strona twarda oraz średniotwarda. Pozostałe zewnętrzne strony materaca stanowi profilowana pianka z efektem masażu. Materac Klasik jest szczególnie dedykowany młodzieży preferującej nieco twardsze podparcie. Dzięki dwustronności pozwala na dobranie i dopasowanie odpowiedniej twardości.

Pokrowiec Bamboo- wykonany z tkaniny na bazie naturalnego włókna bambusowego z dodatkiem poliestru i bawełny. Przyjemny i jedwabiście miękki w dotyku, antybakteryjny- w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy.

 

Wkład: rdzeń-pianka RE o gęstości 80kg/m3, strona twarda- pianka PUR o gęstości 28kg/m3, średniotwarda- pianka PUR o gęstości 25kg/m3, profilowana z efektem mikromasażu

Wysokość materaca: ok. 21 cm

Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180,200/200cm oraz możliwość wykonania w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami