Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

 

Materac Gdańsk to materac z kolekcji „Komfort CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

     Materac dostępny w sklepie internetowym : SalonSnu.pl/materac-Gdańsk

 

Materac Gdańsk został wykonany z trzech nowoczesnych warstw pianek: bazowej- wysokoelastycznej (o gęstości 35kg/m3) wysoce wytrzymałej oraz oddychającej, środkowej – wykonanej z pianki naturalnej o podwyższonej twardości, oraz bardzo komfortowej pianki viscoelastycznej znajdującej się w górnej części materaca.

 

Górną warstwę w materacu stanowi pianka nowej generacji, która zapewnia bardzo komfortowe podparcie dla całego ciała. Pianka o dużej gęstości ( 50kg/m3) odwzorowuje ona kształt osoby leżącej na materacu bez wywierania nacisku zwrotnego. Odciąża ona mięśnie, stawy, usprawnia prawidłowy przepływ krwi.

 

Pokrowiec Silk Touch – przyjemnie miękki i delikatny w dotyku, wykonany z wysokiej jakości tkaniny w dotyku przypominającej jedwab. Pokrowiec został dodatkowo pikowany termoelastyczną pianką Mind Foam 2 cm(60 kg/m3). Pokrowiec jest bardzo wytrzymały a tkanina świetnie chłonie wilgoć, utrzymując bardzo komfortowy, suchy klimat przyjazny naszemu ciału. Zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

 

Producent: Materasso

Gwarancja: 6 lat

Materac Gdańsk dostępny jest od ręki w rozmiarach: 90×200, 140×200, 160×200, 180×200.

Wyjątkowe cechy materaca Gdańsk: twardy H3, obciążenie do 130kg, ortopedyczny, trwały – 6 lat gwarancji, wysoki 25cm, w delikatnym jak jedwab pokrowcu Silk Touch.

Cena ok. 2538 – 4944 zł zależna od rozmiaru. Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami