Materac Komodor Bio Ex dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Komodor Bio EX

 

Materac Komodor Bio Ex dzięki swojej budowie kieszeniowej pozwala na idealne dopasowanie do anatomicznej budowy ciała zapewniając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Podział na strefy oraz osobna paraca każdej ze sprężyn zapewniają wyjątkowo dobre ułożenie sylwetki łagodząc bóle pleców i karku.

Materac Komodor Bio Ex to materac ortopedyczny, posiadający atest medyczny. Jest materacem dwustronnym z podziałem na stronę bardziej miękką oraz twardą. Takie zróżnicowanie stref pozwala na optymalny wybór użytkującego. Strona miękka dzięki zastosowanej piance termoelastycznej pozwala na komfortowe dopasowanie a dodatkowa warstwa pianki reagującej na ciężar pozwala na regenerację organizmu a co za tym idzie zdrowy sen. Strona twardsza znajdzie zwolenników większej elastyczności oraz dynamiki. Materac dzięki tym właściwościom jest również polecany jako materac partnerski.

 

Wysokość materaca: ok. 24 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami