Strona główna Produkty Materace Materace Materasso kieszeniowe Materac Primator Bio Ex Royal Materasso

Materac Primator Bio Ex Royal dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Primator Bio Ex Royal

Materac Primator Bio Ex Royal to połączenie wyjątkowej dbałości o prawidłowe podparcie ciała wraz z odpowiednią higieną dzięki zawartości płyty antybakteryjnej.

Dzięki swojej budowie kieszeniowej materac jest elastyczny z nieco bardziej twardszym podparciem. Podział na strefy dodatkowo wspomaga pracę każdej sprężyny z osobna, stanowiąc dobrze dopasowane podparcie w każdym punkcie.

Obustronna warstwa antyalergicznego lateksu jest nie tylko komfortowa i dynamiczna ale dobroczynnie wpływa na właściwe środowisko snu co pozwala spać zdrowo i wygodnie. Lateks jest bardzo przewiewny, nie pochłania kurzu ani wilgoci.

Materac posiada antyalergiczny pokrowiec z możliwością prania.

Wysokość materaca: ok. 21 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm , możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami