Materac Antibacterial dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Antibacterial

 

Materac Antibacterial to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię. Zastosowanie pianki o właściwościach antybakterynych pozwoli uchronić materac przed rozwijającymi się bakteriami, grzybami czy pleśnią. Materac z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym średniej twardości podłoże. Gwarancją stabilnego i solidnego podparcia jest pianka wysokoelastyczna, która jest trwała i odporna na odkształcenia. Otwarta struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza oraz przeciwdziała nadmiernej potliwości.

Materac Antibacterial zbudowany został z trzech warstw: środkowej wysokoelstycznej, oraz dolnej i górnej pianki Antibacterial nasączonej płynem SANITIZED, który eliminuje rozwój bakterii, zapewniając bezpieczne środowisko snu, przy tym jest bezpieczny dla użytkownika jak i środowiska.

Pokrowiec silver – jonizowany srebrem zapobiega powstawaniu szkodliwych mikroorganizmów, pikowany pianką termoelastyczną w technologii SILVER PROTECT. Pokrowiec zdejmowany z możliwością prania do 40 stopni C.

Wysokość materaca: ok. 18 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami