Materac Natur Biogreen dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Natur Biogreen

 

Materac Natur Biogreen stworzony z myślą o osobach ceniących naturalne składniki oraz preferujących twardsze podparcie. Materac wykonany na bazie naturalnej pianki Biogreen nasączonej ekstraktem z aloesu, który dodatkowo przeciwdziała rozwojowi bakterii i roztoczy, podwyższając komfort użytkowania oraz jakość snu. Takie połączenie natury z innowacyjną technologią przyczyniło się niewątpliwie do powstania materaca, który oszczędza nasz ekosystem i dobroczynnie wpływa na naszą jakość snu. Materac zapewnia ortopedyczne podparcie a system konturowych nacięć pozwala na równomierne rozłożenie ciała na całej linii materaca, dodatkowo wzmacnia wentylację.

 

Pokrowiec Lyocell – wykonany na bazie celulozy drewnej w 100% naturalny, miękki, aksamitny w dotyku, nie ziemia swojego kształtu. Materiał Lyocell osiada właściwości absorbujące wilgoć, dobrze odprowadza wilgoć i bardzo szybko schnie, co ma duży wpływ na wysoką higienę, posiada właściwości antybakteryjne.

 

Wysokość materaca: ok. 20 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami