Materac Sultan Termopur dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Sultan Termopur

 

Innowacyjny materac, który łączy w sobie zalety pianki termoelastycznej wraz z optymalną sprężystością lateksu. Materac Sultan Termopur jest materacem dwustronnym, znajdzie wielu zwolenników wśród materacy o nieco twardszym podłożu.

Bardziej miękka strona – wykonana z pianki termoelastycznej, zwanej leniwą, dla większego komfortu oraz wygody. Stanowi optymalne dopasowanie oraz podparcie. Korzystnie wpływa na zdrowy sen oraz krążenie krwi, zapobiega powstawaniu odleżyn.

Bardziej twarda strona – wykonana z płyty lateksowej, jest sprężysta, oddychająca, nie ulega odkształceniom.

Pokrowiec Bamboo – jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku, pikowany włóknem klimatyzującym ( gramatura 300mg/m2) , wykonany z naturalnego włókna bambusowego z domieszką bawełny i poliestru. Posiada właściwości antybakteryjne, izoluje mikroorganizmy. Pokrowiec zdejmowany z możliwością prania w temperaturze 60 stopniach C.

 

Wysokość materaca: ok. 19 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami