Materac Thermo Silver dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:

 

Idealne połączenie pian w materacu Thermo Silver to wynik intensywnych badań nad zdrowym snem. Odzwierciedleniem tego jest unikalna budowa z połączona trzech warstw: piany szwajcarskiej EvoPoreHRC, pianki wysokoelastycznej oraz pianki termoelastycznej ThermoSilver. Takie połączenie gwarantuje materac o wyjątkowych właściwościach. Materac idealnie dopasowuje się do naszego ciała odbierając ciepło, które wydziela nasz organizm dodatkowo cząsteczki srebra o właściwościach antybakteryjnych pozwalają zachować czystość na najwyższym poziomie. Materac spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Wysokość materaca: ok. 23 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami