Materac Gran Sonno De Luxe dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:  SalonSnu.pl/materac-Gran-Sonno-De-Luxe-PerDormire

 

Materac Gran Sonno De Luxe – wysoki i luksusowy materac, który dzięki swojej szczególnej kompozycji pianek, aktywnie reaguje na temperaturę, obciążenie ciała, stanowiąc bardzo dobre podparcie, nie oddając nacisku zwrotnego. Górna warszawa materaca zbudowana z pianki Visco Mind® dostosowuje się do kształtu ciała rozkładając równomiernie ciężar na całej powierzchni materaca. Dolną warstwę stanowi zimna pianka WATERFOAM, zapewniając odpowiednie i solidne wsparcie, które dostosowuje się do potrzeb różnych obszarów ciała.  Zimna pianka jest materiałem o wysokiej oddychalności, bardzo dobrze cyrkulującym powietrze do wewnątrz materaca.

Pokrowiec materaca również zawiera piankę Visco Mind® dodatkowo wzbogacona jest o innowacyjny materiał jakim jest Clima Fresh®, który  pochłania nadmiar ciepła ludzkiego ciała, utrzymując świeży, suchy klimat wewnątrz materaca, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się.

Pokrowiec Biocell Fusion- antybakteryjny oraz antystatyczny, wykonany z włókien wiskozy z dodatkiem srebra i węgla. Jony srebra zawarte w pokrowcu ograniczają rozwój bakterii i mikroorganizmów, natomiast węgiel rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pokrowiec jest zdejmowany z możliwością prania do 30 stopni. Posiada również pas wentylujący AIR SPACE, który cyrkuluje powietrze do wewnątrz materaca.

 

Wysokość materaca: ok. 29 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami