Materac Mind Impression jest dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:
SalonSnu.pl/materac-MInd Impression-PerDormire

 

Materac Mind Impression- należy od ekskluzywnej kolekcji BlueLine, z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym osobom, ze względu na wysoki komfort użytkowania jak i walory estetyczne włoskiego designu.

Materac Mind Impression- zbudowany jest w górnej części z pianki VISCO MIND, posiadającej 5 stref zróżnicowanej twardości. Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała z zachowaniem swojej ergonomiczności, zapewnia zdrowy i komfortowy sen z właściwościami ortopedycznymi. Dolna część materaca zbudowana jest z zimnej pianki Waterfoam, która posiad również 5 stref zróżnicowanej twardości, zapewnia stabilne i korzystne podparcie dla kręgosłupa.

Pokrowiec Nanotex® – nanotechnologia, która wykorzystuje do zmiany struktury molekularnej włókna tak, aby stworzyć materiał nie pozwalający przeniknąć cieczy pod pokrowiec. Zapewnia to idealny stan materaca przez długie lata, oraz lepszy komfort użytkowania. Pokrowiec posiada dodatkowe ok. 2cm pianki wysokoelastycznej. Pokrowiec jest zdejmowany z możliwością prania do 30 stopni, posiada również pas wentylacyjny AIR SPACE.

 

 

 

Wysokość materaca: ok. 23 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami