Strona główna Produkty Materace Przekładki nawierzchniowe Przekładka lateksowa Orchila EXC L

Przekładka nawierzchniowa Orchila EXC L wykonana z wysokiej jakości lateksu o gęstości 65kg/m3, dzięki elastycznej strukturze stanowi doskonałe podparcie dla naszego kręgosłupa, tym samym niwelując dyskomfort nierównej powierzchni. Zastosowany wkład lateksowy utrudnia rozwój bakterii czy grzybów, nie ulega deformacji wraz z upływem czasu. Jest ochroną materaca głównego przed nadmierna eksploatacją. Posiada pokrowiec zdejmowany z możliwością prania w temperaturze do 40 stopni.

Przekładkę nawierzchniową Orchila EXC L możemy stosować na każdy rodzaj materaca, sofy czy wersalki, wyrównując tym samym powierzchnię spania dla uzyskania jeszcze lepszego komfortu.

Przekładka nawierzchniowa Orchila EXC L dostępna w naszym sklepie: SalonSnu.pl/przekładka nawierzchniowa-Orchila EXC L-Koło

 

Pokrowiec Silver Active- wykonany z materiału wysokiej jakości ( 35% viskoza, 65% poliester), zawiera jony srebra jest bakteriobójczy, rozładowuje ładunki elektrostayczne, niepikowany co ułatwia zachowanie czystości, zdejmowany, posiada zamek rozdzielczy co umożliwia pranie w temp. do 40 stopni.

 

Dostępne wysokości przekładki: 4cm,6cm,8cm

Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180/200 cm.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami