Strona główna Artykuły Nowości Promocja KOMFORT CITY – sprawdź w sklepie stacjonarnym! (AKTUALNE)

Promocja KOMFORT CITY – sprawdź w sklepie stacjonarnym! (AKTUALNE)

Kolekcja Komfort City to materace o podwyższonej twardości, zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów, którzy preferują twardsze podparcie nie tracąc wyjątkowego komfortu. Kolekcja materacy Komfort City w najlepszych cenach tylko w naszym salonie.
Promocja KOMFORT CITY

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materace-Kolekcja-City-Materasso
 

 Nowoczesna kolekcja materaców „Komfort City” w atrakcyjnych cenach tylko w salonie stacjonarnym Komfort Snu- przyjdź, przetestuj, skorzystaj!
Zapraszamy do naszych salonów w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na parterze oraz I piętrze oraz w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 16

 

 

Stworzona tylko dla naszego salonu kolekcja materaców ” Komfort City” składa się z czterech modeli piankowych : Warszawa Lux, Gdańsk, Bydgoszcz Therapy, Poznań Pro.  Materace z zastosowaniem nowoczesnych sprężyn kieszeniowych ( Multipocket System 1000) to– Kraków Komfort oraz Toruń Hybrid. Wszystkie materace należące do tej kolekcji zostały zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów, którzy oczekiwali twardego podparcia nie tracąc przy tym wysokiej jakości i komfortu. Materace z kolekcji „Komfort City” chatrakteryzuje podwyższona twardość oraz trwałość.

 


Do kolekcji „Komfort City” należą:


Materac Warszawa Lux –  jest najchętniej kupowanym materacem z kolekcji „Komfort City”. Rdzeń tego materaca  wykonany z pianki wysokoelastycznej o podwyższonej twardości i gęstości. W górnej częsci materaca znajduje się piana Visco, zapewniająca idealne dopasowanie oraz redukcje nacisku. Mimo twardszego podpracia pianka zapewnia wysoki komfort, pozytywnie wpływając na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

Pokrowiec Lawender –  z dodatkiem olejku z lawendy lekarskiej zawartego w 2cm pianki termoelastycznej, posiada właściwości antybakteryjnie, działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, redukuje stress i napięcia. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

 


 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Warszawa-Lux-Materasso
 

Materac Kraków Komfort –  komfortowy materac wykonany z nowoczesnych sprężyn kieszeniowych – Multipocket System 1000, w połączeniu z pianką termoelastyczną Visco w górnej części materaca. Zapewnia wysoki komfort, dynamikę i elastyczność. Takie połączenie najwyśżej jakości sprężyn oraz pian, zapenia idealne dopasowanie oraz ułatwia zmiany pozycji z boku na bok.

Pokrowiec Lyocell – pikowany włóknem antyalergicznym, zapewnia przyjemne odczucie miękkości, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, szybko schnie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.


 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Kraków-Komfort-Materasso
 

Materac Poznań Pro – to najtwrdszy materac z całej kolekcji, idealny dla osób ceniących sobie twarde i elastyczne podparcie. Rdzeń tego materaca to dwie painy wysokoelastyczne, z których jedna posiada system konturowych nacieć, przez co materac zapewnia świetne dopasowanie, strefowość oraz wyjątkową przewiewność.

Pokrowiec Greentex –  zawiejąjący naturalne probiotyki zawarte w 3 cm, które neutralizują dzialanie roztoczy i bakterii. Posiada działanie antyseptyczne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.


 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Poznań-Pro-Materasso

 

Materac Gdańsk – to najcześciej wybierany model z kolekcji „Komfort City” przez naszych klientów. Ten luksusowy materac, zbudowany jest z trzech warstw pian ułożonych warstwowo co jeszcze bardziej wzmacnia komfortowy efekt dopasowania.   Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali średniej twardości materaca o bardzo przyjemnym odczuciu otulenia.

Pokrowiec Silk Touch – delikatny w dotyku, wykonany z tkaniny przypominający jedwab. Doskonale odprowadza nadmiar wilgoci, dzięki czemu na powierzchni materaca utrzymuje przyjazny naszemu ciału odpowiedni mikroklimat i suche środowisko snu. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylującym 3D na wszystkich bokac materaca.

 

 


 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Gdańsk-Materasso

 

Bydgoszcz Therapy – to najwyższy z kolekcji 29 cm materac.  Wykonany z piany termoelastycznej Visco w połączeniu z 3 warstwami pian wysokoelastycznych o niezwykłej elastyczności i sprężystości. Zawarty olejek lawendowy w pianie Lavender działa kojąco, antybakteryjnie, zapewniając bezpieczne środowisko snu.

Pokrowiec Thermo Balance – przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca. 

 

 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Bydgoszcz-Therapy-Materasso

Toruń Hybrid – to najnowszy model w kolekcji ” Komfort City”. To doskonałe połączenie dwóch nowoczesnych i najlepszych technologii: sprężyn kieszeniowych Multipocket z warstwami komfortowych pian. Zapewnia odpowiednie dopasowanie bez efektu nadmiernego zatapiania się oraz łatwość poruszania i zmiany pozycji z boku na bok.

Pokrowiec Thermo Balance – przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

 

 Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Toruń-Hybrid-Materasso

 

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami