Materac nawierzchniowy TEMPUR® 7 cm to idealne rozwiązanie jeśli chcemy poprawić komfort spania na zbyt twardym podłożu jakim jest materac, sofa czy wersalka. Sprawdzi się na każdej z tych powierzchni dodatkowo komfortowo wyrównując ją. Materac został wykonany z materiału TEMPUR® , o gęstości 85kg/m3, który dopasowując się do ciała redukuje nacisk, stanowiąc idealne podparcie z dbałością o zdrowy i spokojny sen.

Nakładka TEMPUR® o wysokości 7cm posiada dwustronny pokrowiec wykonany z miękkiego weluru oraz materiału Double Jersey. Pokrowiec stanowi ochronę antyalergiczną i antybakteryjną, jest zdejmowany z przeznaczeniem do prania w temperaturze 60 stopni.

 

Materace nawierzchniowe TEMPUR® dostępne w naszym sklepie: SalonSnu.pl/materace nawierzchniowe-TEMPUR® 

 

 

Pełna oferta materacy nawierzchniowych dostępna w naszym sklepie: SalonSnu.pl/materace nawierzchniowe

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami