Strona główna Artykuły Warto wiedzieć Estella – kolekcje pościeli

Kolekcję pościeli ESTELLA zobaczysz w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym:  SalonSnu.pl/pościele-Estella

Pościele marki ESTELLA to niemiecka jakość w każdym detalu, zaczynając od materiałów najwyższej jakości, technikę produkcji a kończąc na pracochłonnym, bogatym w szczegóły wykończeniu. Bielizna pościelowa marki ESTELLA to przede wszystkim wysoka jakość produktu, która przekłada się wygodę oraz komfort użytkowania.

Każda pościel jest produkowana jest z wysokogatunkowego surowca, poddawana procesowi uszlachetniania, farbowania oraz drukowana. Pościel zyskuje bardzo wysoką jakość, która przekłada się na wieloletnią możliwość użytkowania bez zmiany koloru oraz kształtu. Przykładem tej obietnicy jest choćby zamek błyskawiczny ESTELLA z dożywotnią gwarancją funkcjonowania.

Kolekcja pościeli ESTELLA

MAKO-INTERLOCK-JERSEY to idealna pościel, która sprawdzi się na każdą porę roku. Wykonana z tkanin naturalnych, łatwa w pielęgnacji i nie wymagająca prasowania. Pościele wykonane w przędzy Mako-Interlock-Jesrsey są wykonane z czystej bawełny, wcześniej nieobrabianej- w późniejszym procesie (Interlock) przerabiany surowiec otrzymuje splot – małych, zamkniętych oczek, które na każdej stronie materiału wyglądają tak samo- charakterystyczna jakość marki ESTELLA.

Cechy charakterystyczne dla tego splotu:

  • 100% bawełna, Nm 100/1 długowłóknista, super-czesana (tzn. 100 metrów przędzy waży tylko 1 gram!)
  • niemiecka jakość marki wykończona w przyjaznym sposób dla środowiska
  • gwarancja zachowania długości po praniu
  • termoregulująca i termo-aktywna
  • szczególnie przyjemna i miła dla ciała
  • nadająca się do suszenia w suszarce, stabilne wymiary
  • absolutnie nie wymagająca prasowania

Zobacz kolekcję pościeli MAKO-INTERLOCK-JERSEY

SATYNA DE LUXE – tkanina wykonana w 100% z super-czesanej czystej bawełny ( Nm 136/1 -136 metrów przędzy waży tylko 1 gram). Tkanina wyjątkowo przyjemna, miła w dotyku, łatwa do prasowania, nadająca się do suszenia w suszarce bębnowej . Wysoka jakość oraz gwarancja niemieckiej jakości wykonania- z dożywotnią gwarancją na zamek błyskawiczny.

Zobacz kolekcję pościeli SATYNA DE LUXE:

MAKO-SATYNA tkanina wykonana w 100% z bawełny (Nm 70/1 długowłóknista, super-czesana), wykończonej w procesie produkcyjnym przyjaznym dla środowiska. Tkanina bardzo miękka, przyjemną dla ciała o właściwościach oddychających. Poddana procesowi merceryzacji, nadająca się do suszenia w suszarce bębnowej. Wysoka jakość oraz gwarancja niemieckiej jakości wykonania- z dożywotnią gwarancją na zamek błyskawiczny.

Zobacz kolekcję pościeli MAKO-SATYNA:

SZWAJCARSKA SATYNA PREMIUM tkanina wykonana w 100% z bawełny (Nm 100/1 długości poszczególnych włókien, tzw. stos, super-czesana -100 metrów przędzy waży tylko 1 gram), wykończona w procesie produkcyjnym przyjaznym dla środowiska. Bardzo przyjemna i miła w dotyku, nadająca się do suszenia w suszarce bębnowej. Wysoka jakość oraz gwarancja niemieckiej jakości wykonania- z dożywotnią gwarancją na zamek błyskawiczny.

Zobacz kolekcję pościeli SZWAJCARSKA SATYNA PREMIUM:

PREMIUM-DAMAST tkanina wykonana w 100% bawełny (Nm 85/1 długowłóknista, super-czesana), przyjemna w dotyku, nadająca się do suszenia w suszarce bębnowej. Wysoka jakość oraz gwarancja niemieckiej jakości wykonania- z dożywotnią gwarancją na zamek błyskawiczny.

Zobacz kolekcję pościeli PREMIUM-DAMAST:

MAKO-BATYST tkanina wykonana w 100% czystej super-czesanej bawełny, Nm 120/1 (120 metrów przędzy waży tylko 1 gram), wykończonej w procesie produkcyjnym przyjaznym dla środowiska. Bardzo delikatna i przyjemnie lekka (80 g/m²), odczuwalnie chłodniejsza dla ciała niż STELLA Mako-Satyna. Poddana procesowi merceryzacji, nadająca się do suszenia w suszarce bębnowej. Wysoka jakość oraz gwarancja niemieckiej jakości wykonania- z dożywotnią gwarancją na zamek błyskawiczny.

Zobacz kolekcję pościeli MAKO-BATYST:

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami