Hiszpańskie materace Gomarco

Hiszpańskie materace Gomarco

 

Hiszpańskie materace marki GOMARCO pojawiły się na polskim rynku całkiem niedawno bo aktualnie w tym roku. Obcenie nasz salon Komfort Snu jako drugi w Polsce ma przyjemność posiadać te niezwykłe materace na ekspozycji w salonie.

 

Hiszpańska kolekcja materaców GOMARCO tylko w naszym salonie stacjonarnym Komfort Snu- przyjdź, przetestuj!
Salon Komfort Snu w Galerii Dom i Wnętrze przy ul. Szajnochy 2 na parterze oraz I piętrze.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Ewolucja odpoczynku…

Marka GOMARCO to obecnie jeden z największych producentów materaców w Europie, który już od ponad 40 lat utrzymuje pozycję lidera. Pierwsze kroki firma stawiała już w latach 70-tych a dokładnie w 1977roku, jej marzenie o luksusowym wypoczynku trwa do dziś…

Dzięki entuzjazmowi i poświęceniu wspaniałego zespołu profesjonalistów, marka GOMARCO rozwija się każdego dnia aby dostosować się do potrzeb wszystkich klientów. Głównym założeniem firmy jest kreowanie coraz to nowszych pomysłów, ulepszanie jakości oraz innowacyjności. Marka GOMARCO stawia za główny cel spełniać swoją misję –  pomagając ludziom uzyskać najlepszy odpoczynek jaki tylko możesz sobie wymarzyć…

Innowacja technologiczna najnowszej generacji…

Innowacyjny System Nucol®, który został zastosowany w materacu NUCOL SAC został przetestowany przez zespół Dr. Estivilla – światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycynysnu, z prestiżowej kliniki Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

 

Dodatkowe zalety systemu Nucol®:

doskonała oddychalność,
zróżnicowane strefy komfortu o różnej twardości,
idealne dopasowanie,
wzmocnienie w odcinku lędźwiowym,
łagodzi siłę nacisku ciała na materac,
poprawia krążenie krwi, zapobiega drętwieniu kończyn, skurczom, bólowi pleców i karku,
zapewnia zdrowy i głęboki sen.

 

Kolekcja materaców GOMARCO składa sie 7 modeli:

materac TIFFANY wykorzystujący technologię MICROSAC – 9 stref twardości, zwiększona ilość sprężyn zapewnia najlepsze dopasowanie oraz optymalne podparcie ciała.

materac NUCOL SAC wykorzystujący system NUCOL – innowacyjny system zapewnia przyjemną miękkość, wytrzymałość, zdolność adaptacji i świeżość dzięki oddychającym warstwom. Materac posiada wbudowany system masażu – dostępny na ekspozycji.

materac ZELTIA wykorzystujący system NANOSAC – zapewnia doskonały komfort z efektem chmurki + system sprężyn SPRINGSAC 7z – 7 stref komfortu zapewnia lepsze dopasowanie się oraz zwiększony komfort.

materac CORAL wykorzystujący naturalne włókna takie jak: jedwab, kaszmir, bawełna, zapewniając stałą termoregulację na najwyższym poziomie. System SPRINGSAC system sprężyn kieszeniowych, utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej lini zapewniając najlepsze podparcie

materac SENSITY  wykorzystujący system AQUAPUR 35 zaawansowana pianka o wysokiej sprężystości, zapewnia odpowiednią elastyczność + VISCO SOJA – lepskosprężysta pianka z ekstraktem z soji, zapewnia lepsze odprowadzenie wilgoci i stałą termoregulację.

materac DUE SENSE z systemem AQUAPUR 35 – zaawansowana pianka o wysokiej sprężystości, zapewnia odpowiednią elastyczność + INNOGEL połączenie cząsteczek żelu z piankż pamięci, zapewnia najlepszą przewiewność i uczucie świeżości.

materac NOVIA z systemem AQUAPUR 35 – zaawansowana pianka o wysokiej sprężystości, zapewnia odpowiednią elastyczność + INNOGEL ( profilowany) – połączenie cząsteczek żelu z pianką pamięci, zapewnia najlepszą przewiewność i uczucie świeżości. Dodatkowe profilowanie zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza do wewnątrz materaca oraz rozłożenie nacisku na całej powierzchni.

Zobacz jakie materace Gomarco mamy na ekspozycji:   SalonSnu.pl/materac-NucolSac-Gomarco

Poduszki:

NUCOL- dzięki systemowi Nucol poduszka idelanie dopasowuje się do obszaru szyi i kręgosłupa, umożliwiając swobodny przepływ powietrza.

OUTLAST Titanium – zapewnia doskonałe dopasowoanie dzieki piance z pamięcią, tkanina Outlast odpowiada za stałą termoregulację oraz zwiększone uczucie świeżości bez efektu pocenia się.

INNOGEL – połączenie pianki z pamięcią oraz cząsteczek żelu, zapewnia doskonałe podparcie oraz uczucie świeżości na dłużej niż tradycyjna pianka.

VISCO SOYA – poduszka wykonana na bazie oleju sojowego, zapewnia uczucie miękkości i dopasowania. Jest naturalna i oddychająca.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Jak urządzić nowoczesną sypialnię?

Jak urządzić nowoczesną sypialnię? Praktyczne porady i inspiracje Nowoczesna sypialnia to przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i styl. Aby stworzyć takie wnętrze, warto zwrócić uwagę ...