Materace

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe 160×200

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia łącząca cechy najlepszego materaca piankowego i sprężynowego w jednym. Mówimy o nich w połowie piankowe a w połowie sprężynowe - teraz już nie musisz wybierać, [...]
Zobacz artykuł
Top materace, materace nawierzchniowe

Co to jest top materac.

Nakładka na materac, nazywana też przekładką lub top materacem to cienki materac nawierzchniowy. Chroni materac zasadniczy, zmiękcza powierzchnię spania np. niewygodnej kanapy.
Zobacz artykuł
Materace Hilding - Komfort Snu

Materace Hilding

Materace firmy Hilding Anders Polska to materace stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach dedykowane dla każdego.
Zobacz artykuł
Materace Tempur Hybrid

Materace TEMPUR® Hybrid

Nowe materace TEMPUR® Hybrid to kolekcja przeznaczona dla osób, które pragną najwyższego komfortu jaki daje materiał termoregulujący, a nie chcą rezygnować z tradycyjnego rozwiązania sprężynowego.
Zobacz artykuł
CUREM - nowa linia materacy

Curem – nowa linia materacy

Curem - to nowa kolekcja materacy i poduszek marki Hilding Andres, która w oparciu o nowoczesną technologię oraz Laboratorium Dobrego Snu, stworzyła innowacyjną kolekcję materacy najwyższej jakości: EXE, LOG, REG [...]
Zobacz artykuł
HISZPAŃSKI MATERAC CORAL - OD GOMARCO

Hiszpański materac Coral – od Gomarco

Hiszpańskie materace Gomarco zagościły w naszym salonie! Zaprojektowane z myślą aby uzyskać najlepszy odpoczynek jaki tylko możesz sobie wymarzyć. Materace dostępne w salonie Komfort Snu na ekspozycji- zapraszamy...
Zobacz artykuł
Materace dla alergików

Materace dla alergików

Nieocenione właściwości materacy antyalergicznych pomogą w znacznym stopniu uchronić oraz zredukować objawy alergii. Dlatego bardzo ważny jest świadomy i odpowiedni wybór materaca aby zapewnić bezpieczne środowisko snu.
Zobacz artykuł
materac dla seniora

Materace dla seniorów

Wraz z wiekiem zapotrzebowanie na sen zmienia się, seniory często borykają się z różnego rodzaju schorzeniami, przypadłościami - jak wybrać odpowiedni materac dla tej grupy wiekowej? mamy kilka cennych wskazówek.
Zobacz artykuł
Materace z termoregulacją

Materace z termoregulacją

Materace z właściwościami termoregulacji zapewniają odpowiedni komfort podczas snu, mikrokapsułki PCM magazynują ciepło, dbając przez całą noc aby temperatura śpiącej osoby została utrzymana na stałym poziomie.
Zobacz artykuł
Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne są wykonane z pianki zmieniającej twardość pod wpływem temperatury jaka ją otacza. Osoba śpiąca na takim materacu może być pewna najlepszego dopasowania do ciała oraz ułożenia kręgosłupa.
Zobacz artykuł
Materace kieszeniowe

Materace kieszonkowe

Materace kieszonkowe to materace z zastosowaniem wkładu ze sprężyn kieszeniowych. Nazywane są też materacami woreczkowymi, rzadziej kubełkowymi.
Zobacz artykuł
Materace lateksowe

Materace lateksowe

Lateks jest to produkt wytwarzany z mleczka drzew kauczukowych często wulkanizowane z lateksem syntetycznym. Umożliwia to lepsze, równomierne rozłożenie ciężaru właściwego płyty i dopasowanie materaca do kształtu ciała.
Zobacz artykuł
materace sealy

Materace Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.
Zobacz artykuł
Materace perdormire

Materace Perdormire

Materace PerDormire są wyjątkowej jakości. Te włoskie materace to jedne z najlepszych tego typu produktów na rynku. Materace PerDormire łączą właściwości ortopedyczne z eleganckim włoskim designem.
Zobacz artykuł
Materace Materasso

Materace Materasso

Materace Materasso znane są już 1995 roku. Celem firmy Materasso jest głównie produkcja materacy medycznych, poduszek anatomicznych, stelaży do łóżek i antyalergicznych kołder.
Zobacz artykuł
Materac Dobranocka

Materac Dobranocka

Materac Dobranocka to sprawdzony i dobrze znany przez naszych klientów materac dla małych dzieci. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Zobacz artykuł
Materac Kołysanka

Materac Kołysanka

Materac Kołysanka znajdzie zwolenników dla nieco twardszych produktów dla swoich pociech. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Zobacz artykuł
Materac Safety Smyk

Materac Safety Smyk

Innowacyjny, dbający o bezpieczeństwo Twojego maluszka materac Safety Smyk, dzięki odpowiedniemu profilowi zapobiega wypadnięciu z materaca oraz gwarantuje zdrowe podparcie dziecka.
Zobacz artykuł

Materac Baby Dream

Materac wykonany z luksusowej wysokoelastycznej pianki o specjalnie profilowanym wnętrzu. Zapewnia doskonałe podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa małego dziecka.
Zobacz artykuł
Materac Baby Swiss

Materac Baby Swiss

Luksusowy materac Baby Swiss wyprodukowany na bazie naturalnej szwajcarskiej piany, łączy w sobie wysoka jakość oraz wyjątkowy komfort odpowiedniego podparcia dla dziecka.
Zobacz artykuł
Materac Monaco

Materac Monaco

Materac Monaco szczególnie polecany dla dzieci i młodzieży, wykonany z komfortowej pianki gwarantuje ortopedyczne podparcie dla całego ciała.
Zobacz artykuł
Materac Klasik

Materac Klasik

Certyfikowany atestem medycznym materac Klasik o dwustronnej twardości do wyboru, dedykowany dla młodzieży oraz osób preferujących nieco twardsze podparcie.
Zobacz artykuł