Hiszpański materac Nucol Sac – od Gomarco

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Hiszpański materac Nucol Sac – od Gomarco
[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.11.1″ hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” _module_preset=”0f6a6aa5-0a49-4bfa-abfa-4e500b5c9267″ sticky_enabled=”0″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”4.11.1″ hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” _module_preset=”c1143c87-0d2f-4675-bb83-e345c57f213c” sticky_enabled=”0″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

 

Zapraszamy wszystkich do naszego salonu Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu z możliwością przetestowania materaców marki Gomarco.

Hiszpańskie materace GOMARCO.

Materac NUCOL SAC – wygodny, ergonomiczny, innowacyjny.

Wysoki i bardzo luksusowy materac hiszpańskiej marki Gomarco Nucol Sac to model o komfortowej średniej twardości. Zdecydowanie jeden z najbardziej innowacyjnych oraz zaawansowanych technologicznie modeli jaki mamy okazję gościć w naszym salonie. Materac NUCOL SAC łączy w sobie najnowszą generację pian o bardzo dużej gęstości, aż 150kg/m3, system sprężyn kieszeniowych Springsac 7z oraz wbudowany system masażu.

Nowoczesny system Nucol jaki został zastosowany w materacu NUCOL SAC, składa się z elementów wysokiej jakości piany z pamięcią kształtu o dużej gęstości i różnej twardości. Formatowane pianki na kształt otwartych tulei pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie do kształtu ciała, zwiększony przepływ powietrza, zapewniając stałą świeżość oraz uniemożliwiają gromadzeniu się ciepła. Dzięki różnorodnie formatowany pianom, materac tworzy zróżnicowane strefy komfortu. Materac jest odpowiednio miękki oraz twardy tam gdzie powinien być o zróżnicowanym stopniu adaptacji.

Elementem godnym uwagi oraz dotąd nie spotykanym w materacach jest wbudowany system masażu umieszczony wewnątrz materaca, pod systemem Nucol. Dzieki temu wibracje są łagodne i niezwykle komfortowe. Płyty masujące rozmieszczone zostały w 6 liniach ( 12 punktów), intensywność, oraz strefa wibracji jest sterowana za pomocą pilota. Materac Nucol Sac zapewnia idealny relaks podczas snu jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających.

[/et_pb_text][dsm_masonry_gallery _builder_version=”4.11.1″ _module_preset=”default” gallery_ids=”25982,25983,25984,25985,25986,25987,25988,25989,25990,25991″ hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ columns_last_edited=”on|desktop” use_lightbox=”on” use_zoom_on_hover=”on”][/dsm_masonry_gallery][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

 

Najlepsze zalety systemu Nucol®:

doskonała oddychalność,
zróżnicowane strefy komfortu o różnej twardości,
idealne dopasowanie,
wzmocnienie w odcinku lędźwiowym,
łagodzi siłę nacisku ciała na materac,
poprawia krążenie krwi, zapobiega drętwieniu kończyn, skurczom, bólowi pleców i karku,
zapewnia zdrowy i głęboki sen.

 

Główne cechy materaca Nucol Sac:

wysoki, luksusowy materac o wysokości 31cm
zaawansowany system Nucol użyty w materacu Nucol Sac
wbudowany system masażu
wzmocniona rama wokół materaca wykonana z bardzo gęstej piany,
7ster komfortu tworzą gęste piany o różnorodnym kształcie
sprężyny kieszeniowe SpringSac 7z – ok. 1500spręzyn /m2 o różnej ogniskowości, odpowiadają za indywidualne i precyzyjne dopasowanie
izolacja ruchu, materac nie przenosi drgań na druga osobę
antyalergiczny, zdejmowany i odwracalny topper, przeznaczony na lato i na zimę. Strona letnia posiada przewiewną siateczkę, która zwiększa przepływ powietrza, oraz przyjemna i miłą w dotyku drugą stronę.
oddychający topper wykonany z komfortowych pian oraz pianki INNOGEL – połączenie pianki z pamięcią oraz cząsteczek żelu, zapewnia uczucie świeżości na dłużej niż tradycyjne pianki.
materac jednostronny, na spodzie materaca przewiewny materiał 3D ICE.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

Materace hybrydowe 160×200

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia łącząca cechy najlepszego materaca piankowego i sprężynowego w jednym. Mówimy o nich w połowie piankowe a w połowie sprężynowe – teraz już nie musisz wybi...