Czy o tym wiedziałeś?

Jak odpowiednio dobrać poduszkę?

Jak odpowiednio dobrać poduszkę?

Dobrze dobrana poduszka zapewni nam zdrowy i wartościowy sen oraz odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie poduszki? Oto kilka cennych wskazówek...
Zobacz artykuł
dobry materac

Dlaczego warto zainwestować w dobry materac?

Inwestycja w dobry materac to inwestycja w zdrowie na lata... Dobrze dobrany materac jest gwarancją odpowiedniego dopasowania do kręgosłupa, zdrowego i komfortowego wypoczynku oraz samopoczucia. Wysoka jakość odpowiednio dobranych komponentów.
Zobacz artykuł
Sen jak lekarstwo z Tempur

Sen jak lekarstwo z Tempur

W zasadzie sen dla każdego powinien okazywać się zbawiennym lekarstwem wspomagającym prace całego organizmu. Niestety pomimo, iż każdego dnia zasypiamy tak naprawdę, nie wypoczywamy zgodnie z rytmem, który zaplanowała natura.
Zobacz artykuł
Pianka z pamięcią w materacach

Pianka z pamięcią w materacach

Materace z pianką termoelastyczną uznawane są za jedne z najwygodniejszch, mają rzesze swoich wielbicieli a ich grono stale wzrasta. Gwarantują wspaniały odpoczynek oraz odciążenie całego ciała bez wywierania nacisku. Zobacz [...]
Zobacz artykuł
Jaki materac wybrać dla dziecka

Jaki materac wybrać dla dziecka?

Wybierając materac dla dziecka, zwróćmy także uwagę na wszelkie atesty jakości oraz na surowce, z których został wykonany. Najpopularniejsze są materace piankowe, materace kokosowe, materace lateksowe oraz materace termoelastyczne.
Zobacz artykuł
Oddychające właściwości pian w materacach

Oddychające materace

Materace z pianką oddychającą zapewniają odpowiednia wentylację, zapobiegają powstawaniu wilgoci oraz nadmiernego przegrzewania się. Zobacz naszą szeroką ofertę materaców zapewniających odpowiedni komfort snu.
Zobacz artykuł
Kiedy należy wymienić materac?

Kiedy należy wymienić materac?

Kiedy należy wymienić materac na nowy oraz jakie są tego przyczyny? Głównym powodem jest utrata swoich właściwości, która się wiąże z upływem lat ale jest coś jeszcze... sprawdźcie koniecznie!
Zobacz artykuł
Już czas zmienić kołdrę na letnią! - Komfort Snu

Już czas zmienić kołdrę na letnią!

Główna zaletą kołder letnich jest ich niewielka waga, lekkość oraz delikatne otulenie. Zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, łagodzą wzrost temperatury, poprawiając nasz komfort snu. Zobacz dlaczego warto wymienić kołdrę na letnią..
Zobacz artykuł
Jaki materac wybrać?

Jaki materac wybrać?

Łóżko może być twoim przyjacielem, albo wrogiem. Będzie to w znacznej mierze zależeć od materaca. A, że spędzamy na nim sporo czasu (nawet 1/3 życia) warto się zastanowić czy Twoje [...]
Zobacz artykuł
Naturalny lateks w materacach

Naturalny lateks w materacach

Materace wykonane z lateksu z użyciem naturalnych komponentów są nie tylko bardzo komfortowe, zapewniają wysoką elastyczność punktową oraz są bardzo wytrzymałe. Jak rozróżnić te naturalne od syntetycznych? Dowiedz się więcej...
Zobacz artykuł
7 stref twardości w materacach

7 stref twardości w materacach

Pośród coraz bogatszej oferty materaców jakie są dostępne na rynku, są takie które wyróżniają się, posiadając dodatkowe strefy a dokładnie 7stref twardości lub często nazywane 7 stref komfortu.
Zobacz artykuł
Pościel ESTELLA

Pościele Estella

Pościele marki ESTELLA to niemiecka jakość w każdym detalu. W oparciu o najwyższej jakości materiały oraz wymagającą technikę produkcji pościele marki Estella utrzymują na długo swój kształt oraz kolor. Zobacz [...]
Zobacz artykuł
Pościel ESTELLA

Estella – kolekcje pościeli

Pościele marki ESTELLA to nie jakość w każdym detalu, zaczynając od materiałów najwyższej jakości, technikę produkcji a kończąc na pracochłonnym, bogatym w szczegóły wykończeniu. Zobacz szeroką ofertę wzorów dostępnych w [...]
Zobacz artykuł
Certyfikaty materaca

Certyfikaty w materacach

Zapewnienie o tym, że materace są najwyższej jakości, zdrowe, wyprodukowane i zgodne z zachowaniem bezpieczeństwa dla użytkownika jest jego certyfikat oraz atest. Na jakie certyfikaty szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze [...]
Zobacz artykuł
Rodzaje pokrowców na materac.

Rodzaje pokrowców na materac

Pokrowiec na materacu służy głównie jego ochronie oraz posiada szereg dodatkowych właściwości w zależności od modelu. Pokrowce mogą być antybakteryjne, na bazie naturalnych składników, o właściwościach relaksacyjnych, przeciwpotnych oraz termostatycznych.
Zobacz artykuł
Poduszka dla maluszka

Poduszka dla maluszka

Wybór poduszki dla malucha wbrew pozorom nie jest trudny. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach: odpowiednia twardość, wysokość oraz materiał z jakiego jest wykonana. W tym artykule mamy dla Ciebie kilka [...]
Zobacz artykuł
Lecznicze właściwości snu

Lecznicze właściwości snu

Sen posiada lecznicze właściwości jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pomaga zwalczać infekcje a jego wystarczająca ilość wzmacnia naszą odporność. Zobacz jak bardzo jest potrzebny.
Zobacz artykuł
Wpływ hałasu na sen

Jak hałas wpływa na nasz sen?

Hałas- nasz codzienny towarzysz, negatywnie wpływa na nasz organizm oraz sen powodując niepokój oraz rozdrażnienie a w konsekwencji nawet bezsenność. Zobacz jaki ma wpływ na nasze zdrowie.
Zobacz artykuł
ZAPACHY NA DOBRY SEN

Zapachy na dobry sen

Aromaterapia jest wykorzystywana również w sypialni w leczeniu bezsenności. Poznaj nasze materace z dodatkiem olejków eterycznych, mające właściwości relaksujące oraz poprawiające jakość snu.
Zobacz artykuł
Jakim jesteś chronotypem?

Jakim jesteś chronotypem?

Chronotypem nazywamy wewnętrzny rytm dobowy, który odzwierciedla naszą osobowość. Wyróżniamy podstawowe chronotypy jakim jest ranny skowronek i wieczorna sowa oraz pozostałe: wilk, niedźwiedź, delfin oraz lew. Sprawdź jaki do Ciebie [...]
Zobacz artykuł
CO TO JEST NARKOLEPSJA?

Co to jest narkolepsja?

Narkolepsja jest trudną chorobą i niezrozumianą przez otoczenie, powoduje niekontrolowaną senność oraz napady snu, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie.
Zobacz artykuł
snu polifazowego

Sen polifazowy

Co to jest sen polifazowy? jakie są jego rodzaje, zalety oraz skutki? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat snu polifazowego.
Zobacz artykuł
Co to jest lordoza?

Co to jest lordoza?

Czym jest lordoza oraz jak zadbać o kręgosłup dotknięty tym schodzeniem? Niezwykle ważnym elementem jest wybór odpowiedniego materaca- zobacz nasz artykuł i dowiedz się więcej.
Zobacz artykuł