Białe łóżka tapicerowane i drewniane

Białe łóżka tapicerowane i drewniane

Przedstawiamy kolekcję białych łóżek drewninych i tapicerowanych o prostym, elaganckim charakterze. Kolekcja łóżek sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach jak i klasycznych wnętrzach.

Zobacz więcej...
łóżka skórzane

Łóżka ze skóry

Łóżka ze skóry naturalnej są niezwykle trwałe, nadają sypialni wyjątkowy charakter. Łóżko to miejsce w którym wypoczywasz, kochasz, odstresujesz się. Skóra naturalna jest idealna by mieć z niej łóżko.

Zobacz więcej...
Łóżka BOX Multisystem MK foam Koło

Łóżka BOX Multisystem MK foam Koło

Łóżka BOX Multisystem MK foam Koło z możliwością wybrania korpusów, zagłówków i nóżek.

Zobacz więcej...
Łóżka drewniane- zobacz naszą ofertę!

Łóżka drewniane – zobacz naszą ofertę!

Łóżka drewniane to zdrowe i solidne łóżka do sypialni. Łóżka sosnowe lub łóżka bukowe to najczęściej wybierane modele.

Zobacz więcej...
ŁÓŻKA TAPICEROWANE NEW ELEGANCE

Łóżka tapicerowane New Elegance

Łóżka tapicerowane New Elegance są po prostu wyjątkowe. Zachwycają wyglądem, jakością wykonania i użytych materiałów. Możliwość skomponowania własnej wersji w systemie MINI MAXI. Zobacz pełną ofertę łóżek.

Zobacz więcej...
Łóżka tapicerowane Materasso

Łóżka tapicerowane Materasso – zobacz naszą ofertę!

Łóżka tapicerowane firmy Materasso to nowoczesny design, solidna konstrukcja oraz perfekcyjne wykonanie. Szeroki wybór tkanin, bogactwo kolorystyki oraz dogodna możliwość modyfikacji w zależności od preferencji klienta. Zobacz pełną ofertę łóżek.

Zobacz więcej...
łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane

Do sypialni bardzo chętnie klienci wybierają łóżka Tapicerowane. W ofercie: łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel, z tkanin, ekoskóry, czy też ze skóry naturalnej.

Zobacz więcej...
Nowość - korpus KSU w łóżkach BOX Multisystem

Nowość – korpus KSU w łóżkach BOX Multisystem

Innowacyjny system łóżek Box Multisystem, poszerzył swoją ofertę o korpus KSU z 4 szufladami. Teraz stworzysz własną wesję łóżka wybierając odpowiedni korpus oraz wezgłowie – dowiedz się więcej

Zobacz więcej...
łóżka w systemie Box Multisystem

Nowość – korpus KSV w łóżkach BOX Multisystem

Nowoczesny i bardzo wszechstronny system łóżek Box Multisystem, poszerzył swoją ofertę o korpus KSV z pojemnikiem na pościel oraz materacem. Teraz stworzysz własną wesję łóżka wybierając odpowiedni korpus oraz wezgłowie – dowiedz się więc

Zobacz więcej...
Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne to zestaw zbudowany z podstawy pod materac oraz materaca zasadniczego. Często jeszcze na to kładziemy materac nawierzchniowy.

Zobacz więcej...
Łóżka Tempur

Łóżka TEMPUR®

Łóżka TEMPUR® North zostały opracowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wyjątkowy luksus jaki zapewniają dzięki wkładom z materiału TEMPUR®

Zobacz więcej...