Stearns and Foster – amerykańskie łóżka i materace

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Stearns and Foster – amerykańskie łóżka i materace

Stearns and Foster to kultowe, amerykańskie łóżka i materace. Zachwycają swoim wyglądem, trwałością i wygodą.

Wspólne zamiłowanie do najlepszych materiałów, innowacji i rzemiosła połączyło G.S. Stearnsa i Setha Fostera w USA w połowie XIX wieku. Jednak nasi założyciele zawsze marzyli o czymś lepszym i większym. Tak zaczęła się nasza podróż: od najwyższej klasy siedzeń do powozów do najwyższej klasy materaców, które można dziś znaleźć w wielu domach. Marzenia są częścią naszego bogatego dziedzictwa i nie zamierzamy z nich rezygnować.

Stearns&Foster poświęca czas, aby wytwarzać materace we właściwy sposób. Od pierwszego dnia w branży marka była synonimem wysokiej jakości materiałów, dbałości o detale i solidnej konstrukcji.

Produkcja materacy Stearns and Foster

Materace Stearns and Foster

Stearns&Foster - sprężyny materacy

Dzisiaj szanuje to dziedzictwo używając tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiałów, sprowadzanych ze wszystkich stron świata oraz powierzając pracę tylko najbardziej zaufanym, utalentowanym i dokładnym rzemieślnikom. Ciągłe zaangażowanie w doskonałość jest podstawą, na której opiera się wykonanie każdego materaca Stearns&Foster.

Stearns&Foster materace.

Materac ESTATE
Prawdziwy luksus zaczyna się od Estate™. Przedstawiamy nowy wymiar elegancji dla tych, którzy szukają klasycznego komfortu.

Materac ESTATE PILLOW TOP
Estate™ Pillow Top to materac, w którym wyrafinowana elegancja łączy się z luksusem w postaci dodatkowej warstwy komfortowej.

Materac LUX ESTATE PLUSH
Lux Estate Plush™ to najwyższy poziom komfortu.

Podstawa STEARN AND FOSTER
Każda podstawa materaca jest zaprojektowana aby uzupełniać materace Stearns & Foster dzięki dopasowanym materiałom i kolorystyce.

Stearn and Foster dostępny jest na ekspozycji w Salonie Snu przy ul. Szajnochy 2 w Bydgoszczy. (Galeria Dom i Wnętrze II piętro – wejście od ul. Fordońskiej)

Stearn and Foster łóżko
Łóżko Stearn and Foster
Łóżka Stearn and Foster
Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.