Materace TEMPUR® Hybrid

Materace Tempur Hybrid

Zobacz pełną ofertę materacy TEMPUR® Hybrid na: SalonSnu.pl/materace-TEMPUR®-Hybrid

Poznaj nowy TEMPUR®  Hybrid

materace TEMPUR® Hybrid

Przeprojektowano każdy element materaca. Stworzono najnowszą innowację w dziedzinie spania. Już teraz możesz doświadczyć korzyści płynących z idealnego dopasowania do ciała jaką daje materiał TEMPUR® oraz elastyczną podstawę jaką zapewniają czułe sprężyny.

Hybrid to tradycyjne odczucia materaca sprężynowego i nowoczesne odczucia materiału TEMPUR®. Dzięki czterem unikalnym technologiom: zaawansowanego materiału TEMPUR®, nowych mikro sprężyn Precision™, nowego pokrowca QuickRefresh™ oraz technologii CoolTouch™.

Materiał TEMPUR®
Dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu każda noc przynosi najlepszy odpoczynek i regenerację. Materac redukuje drgania, uwalnia też od drgań wywołanych ruchem partnera.

Mikro sprężyny Precision™
Wysokiej jakości prężyny kieszeniowe dają elastyczne podparcie wierzchnim warstwom materiału TEMPUR®. Zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch.

Pokrowiec QuickRefresh™
Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze. Wyjątkowo elastyczny i trwały. Możliwość dokupienia zapasowej, górnej części pokrowca na zmianę. Można łatwo odpiąć zmienić na drugi i wyprać.

Technologia CoolTouch™
Pomiędzy materiałem TEMPUR®, a wierzchnim pokrowcem zastosowano warstwę wykonaną z unikalnego materiału, który odprowadza nadmiar ciepła i zapewnia lepszy komfort snu. Dostępny wyłącznie w modelu TEMPUR® Hybrid Luxe

W ofercie materaców TEMPUR® Hybrid mamy trzy modele o różnych wysokościach.

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe:
Najbardziej zaawansowany model z podwójną warstwą sprężyn. Jest bardzo sprężysty, można go określić także jako najbardziej miękki z kolekcji materaców hybrydowych TEMPUR®.

Wierzchnia warstwa to 4cm warstwy komfortowej TEMPUR® (materiał termoelastyczny) i 3cm materiału TEMPUR® High Mobility™ .

Sprawdź materac na naszej stronie: SalonSnu.pl/Materac-TEMPUR®-Hybrid-Luxe

Materac TEMPUR® Hybrid Elite:
Wyjątkowe połączenie sprężyn kieszeniowych i aż 8cm materiału TEMPUR® High Mobility™ daje niezwykłą sprężystość i komfort. Zaawansowany materiał TEMPUR® 4cm w wierzchniej warstwie nie stwarza punktów nacisku.

Sprawdź materac na naszej stronie: SalonSnu.pl/Materac-TEMPUR®-Hybrid-Elite

Materac TEMPUR® Hybrid Supreme:
Najtwardszy i najniższy materac z kolekcji TEMPUR® Hybrid. Na mikro sprężynach Precision™ zastosowano 5cm materiału TEMPUR® High Mobility™ dającego materacowi sprężystość i 3cm materiału TEMPUR® w wierzchniej warstwie, który nie stwarza punktów nacisku.

Idealnym dopełnieniem dla materaców TEMPUR® Hybrid jest poduszka TEMPUR® Comfort Hybrid.

Zaprojektowana z myślą o materacach hybrydowych, w tym samym pokrowcu o geometrycznym wzorze. Bardzo elastyczny i trwały pokrowiec. Wypełniona materiałem TEMPUR® Extra Soft™ (ES)

Sprawdź poduszkę na naszej stronie: SalonSnu.pl/Poduszka-TEMPUR®-Comfort-Hybrid

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: