Materace TEMPUR®

Materace TEMPUR® Cloud, Sensation, Original, Breeze, Deluxe w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200.
Materace TEMPUR - Komfort Snu

Witamy Cię w „Świecie TEMPUR”!
Zobacz materace w naszym sklepie: SalonSnu.pl/Materace-TEMPUR

Początek TEMPUR® w NASA

W roku 1970, NASA opracowało materiał zmniejszający nacisk, aby pomóc zmniejszyć naciski astronautów podczas startu. Materiał był wrażliwy na temperaturę i równomiernie rozkładał masę ciała. NASA wydała ten materiał do publicznej wiadomości w 1980 roku.

Inna grupa naukowców w połączonych spółkach Fagerdala w Szwecji i Dan-Foam w Danii zajęła się dalszym rozwojem tego materiału na zlecenie NASA. Po prawie dziesięciu latach i milionach dolarów wydanych na badania powstał klasyczny materiał TEMPUR nazywany dziś „warstwą wspierającą TEMPUR” nadający się do zastosowania w materacach.

TEMPUR materiał certyfikowany przez NASA

Tylko materiał TEMPUR posiada Certyfikat NASA . Wszelkie inne pianki będą tylko próbowały naśladować TEMPUR. Tylko Oryginalny TEMPUR zachowuje się wyjątkowo i jak dotąd nikt go skutecznie nie „podrobił”.

Wyjątkowy skład oraz niemalże laboratoryjne warunki produkcji sprawiają, że materace i poduszki TEMPUR zachowują się wyjątkowo.

Lepszy sen przychodzi na świat

Produkty TEMPUR pokazano do ​​wiadomości publicznej w 1991 roku, sukces był natychmiastowy. Dzisiaj ludzie w ponad 76 krajach na całym świecie wybierają TEMPUR dla najwyższej wygody i komfortu, co daje marce uznanie i wiarygodność.

Aby sprostać oczekiwaniom stale rosnącego popytu, w 2001 roku firma TEMPUR rozpoczęła działalność w Ameryce Północnej. Wybudowano centrum projektów, badań i rozwoju w Duffield, stan Virginia i zakład produkcyjny w Albuquerque, stan Nowy Meksyk. Ponadto ośrodek badawczy i fabryki w Danii znacznie rozszerzono na przestrzeni lat w celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty TEMPUR z całego świata.

Czym jest TEMPUR?

Materiał TEMPUR reaguje na temperaturę. Kiedy temperatura wzrasta twardość materaca maleje.

Okrągły kształt mikroskopijnych kuleczek pozwala idealnie dopasować się do ciała, podobnie jak na najdrobniejszym piasku na plaży, leży się wygodniej niż na ostrych kamykach.

TEMPUR posiada otwartokomórkową strukturę. Dzięki temu jest bardziej oddychający.


Obecnie TEMPUR oferuje nowe i ulepszone produkty. Cała gama produktów zapewniających komfort snu jak również komfortowe życie. Zaliczają się do nich akcesoria podróżne, poduszki do siedzenia. TEMPUR to też cała gama produktów medycznych, ponieważ materiał TEMPUR ma zastosowanie w profilaktyce antyodleżynowej.

W ramach udoskonalania materaców dla każdego ciała, TEMPUR wprowadził cztery kolekcje materacy charakteryzujące się czterema odmiennymi wrażeniami:

TEMPUR® Original (idealne podparcie, wyjątkowa redukcja nacisku) SalonSnu.pl/TEMPUR-Original,

TEMPUR® Cloud (idealne podparcie, przyjemna miękkość) SalonSnu.pl/TEMPUR-Cloud,

TEMPUR® Sensation (idealne podparcie, tradycyjna elastyczność) SalonSnu.pl/TEMPUR-Sensation,

TEMPUR® Hybrid (idealne podparcie, szybkość reakcji) SalonSnu.pl/TEMPUR-Hybrid.

Powyższe materace zostały zaprojektowane w celu dopasowania indywidualnych upodobań i potrzeb dotyczących snu, zapewniając najwyższej jakości, indywidualne podparcie i komfort, z którego znany jest TEMPUR.

Gama produktów TEMPUR rozszerzona jest też o stelaże i artykuły pościelowe, aby móc zapewnić wszystko, co niezbędne, aby jak najlepiej się wyspać. Produkty TEMPUR są dostępne w sklepach na całym świecie.

Materace TEMPUR® Original

Kolekcja materaców TEMPUR Original to materace z właściwościami ortopedycznymi. Materiał TEMPUR idealne dopasuje się do ciała oraz odciąża mięśnie. Stopniowo ciało zagłębia się w materacu układając się idealnie. Po kliku minutach leżenia czujesz się jak w stanie nieważkości.

Lista materaców TEMPUR Original:

  • materac TEMPUR Original Supreme
  • materac TEMPUR Original Elite
  • materac TEMPUR Original Luxe

Materace TEMPUR® Cloud

Kolekcja materaców TEMPUR Cloud to materace o wyjątkowej miękkości w górnej części oraz materiałem TEMPUR w części środkowej.

Lista materaców TEMPUR Cloud:

  • materac TEMPUR Cloud Supreme,
  • materac TEMPUR Cloud Elite,
  • materac TEMPUR Cloud Luxe,

Materace TEMPUR® Sensation

Kolekcja materaców TEMPUR Sensation to połączenie wyjątkowej sprężystości z właściwościami TEMPUR. Materac zachowaniem przypomina materace sprężynowe, a posiada wyjątkowe cechy materiału TEMPUR.

Lista materaców TEMPUR Sensation:

  • materac TEMPUR Sensation Supreme,
  • materac TEMPUR Sensation Elite,
  • materac TEMPUR Sensation Luxe,

Wybierz materac TEMPUR® idealny dla Ciebie!

Polecamy również inne produkty do snu marki TEMPUR®, zobacz w sklepie: SalonSnu.pl/TEMPUR

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami