Witamy Cię w świecie luksusowych materacy TEMPUR®!

Materace TEMPUR - Komfort Snu

Zobacz materace TEMPUR Pro™ w naszym sklepie: https://salonsnu.pl/13-materace-tempur

Początek TEMPUR® w NASA

W roku 1970, NASA opracowało strukturę, która później stała się znana jako niepowtarzalny materiał TEMPUR®. Był to materiał zmniejszający nacisk, aby pomóc zniwelować naciski astronautów podczas startu. Materiał był wrażliwy na temperaturę i równomiernie rozkładał masę ciała. NASA publicznie poinformowała o tym materiale w 1980 roku.
Inna grupa naukowców w połączonych spółkach Fagerdala w Szwecji i Dan-Foam w Danii zajęła się dalszym rozwojem tego materiału na zlecenie NASA. Po prawie dziesięciu latach i milionach dolarów wydanych na badania powstał klasyczny materiał TEMPUR® nazywany dziś warstwą wspierającą TEMPUR® nadający się do zastosowania w najwygodniejszych materacach do spania.

Czy wiesz, że…?

Tylko Zaawansowany Materiał TEMPUR® jest uznany przez NASA i certyfikowany przez Fundację Kosmiczną. Wszelkie inne pianki będą tylko próbowały naśladować TEMPUR. Jedynie Oryginalny TEMPUR® zachowuje się wyjątkowo i jak dotąd nikt go skutecznie nie podrobił. Nie ma zamienników TEMPUR®!

TEMPUR materiał certyfikowany przez NASA

Lepszy sen przychodzi na świat

Produkty TEMPUR® pokazano ogółowi klientów w 1991 roku. Jak łatwo przewidzieć, sukces technologii materaców TEMPUR® był natychmiastowy. Dzisiaj ludzie w ponad 76 krajach na całym świecie wybierają autentyczny materiał TEMPUR® dla najwyższej wygody i komfortu, co daje marce uznanie i wiarygodność.
Aby sprostać oczekiwaniom stale rosnącego popytu, w 2001 roku firma TEMPUR® rozpoczęła działalność w Ameryce Północnej. Wybudowano centrum projektów, badań i rozwoju w Duffield, stan Virginia i zakład produkcyjny w Albuquerque, stan Nowy Meksyk. Ponadto ośrodek badawczy i fabryki w Danii znacznie rozszerzono na przestrzeni lat w celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty TEMPUR z całego świata.

Czym jest autentyczny materiał TEMPUR®?

Materiał TEMPUR® reaguje na temperaturę. Zasada technologii snu TEMPUR® wygląda tak: Kiedy temperatura wzrasta, twardość materaca maleje.
Okrągły kształt mikroskopijnych kuleczek pozwala idealnie dopasować się do ciała. W tym przypadku jest podobnie jak wtedy, gdy wypoczywasz na najdrobniejszym piasku na plaży. Leży się na nim zdecydowanie wygodniej, niż na ostrych kamykach, prawda? Właśnie to dostosowanie wyróżnia materace TEMPUR®!

TEMPUR® ma otwartokomórkową strukturę. Dzięki temu jest bardziej oddychający.

Obecnie TEMPUR® oferuje coraz to nowsze i ulepszone produkty. Cała gama produktów zapewniających komfort snu, jak również komfortowe życie. Zaliczają się do nich akcesoria podróżne, poduszki do siedzenia. TEMPUR® to też cała gama produktów medycznych, ponieważ materiał TEMPUR® ma zastosowanie w profilaktyce antyodleżynowej.

W ramach udoskonalania materaców dla każdego ciała, na początku TEMPUR® wprowadził cztery kolekcje materacy charakteryzujące się czterema odmiennymi wrażeniami:

W roku 2023 światło dzienne ujrzała absolutna nowość – Zaawansowany Materiał TEMPUR®, a wraz z nim trzy nowe kolekcje materaców TEMPUR®. Zastąpiły one poprzednie. Teraz w naszym sklepie internetowym możesz zamówić oryginalny materiał TEMPUR® w następujących modelach:

Wszystkie powyższe materace zostały zaprojektowane w celu dopasowania indywidualnych upodobań i potrzeb dotyczących snu, zapewniając najwyższej jakości, indywidualne podparcie i komfort, z którego znany jest TEMPUR®.

Gama produktów TEMPUR® rozszerzona jest też o stelaże i artykuły pościelowe, aby móc zapewnić wszystko, co niezbędne, aby jak najlepiej się wyspać. Produkty TEMPUR® są dostępne w sklepach na całym świecie. Możesz je przetestować w naszych salonach stacjonarnych w Bydgoszczy i Toruniu lub wygodnie zamówić w naszym sklepie online.

Wybierz materac TEMPUR® idealny dla Ciebie!

Wybór materacy TEMPUR® to bardzo przyjemne zadanie! Innowacyjny materiał TEMPUR® sprawi, że każdej nocy doskonale się wyśpisz, a Twój organizm – zregeneruje. Jeśli chcesz zaprosić do swojej sypialni dobrze dobrany materac TEMPUR®, przejrzyj ofertę naszego sklepu. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu i podpowiedzą, jak kupić materac TEMPUR w promocji.Nie zwlekaj! Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz ekskluzywne materace TEMPUR®!

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: