Najnowsze materace Sealy Hybrid Majestic i Stellar

Spis treści wpisu:

materace Sealy Hybrid Majestic i Stellar

Najnowsze materace Sealy Majestic oraz Stellar są dostępne na naszej stronie online oraz w sklepie stacjonarnym: SalonSnu.pl/materace-Sealy-Hybrid

Do rodziny hybrydowych materaców Sealy dołączyły dwa najnowsze modele: materac Majestic oraz Stellar.

Co wyróżna materace Sealy?
To ponad 100-letnie doświadczenie poparte licznymi badaniami działu ortopedów nad jakością nowoczesnych rozwiązań mających na celu poprawę jakości snu. Dzięki innowacyjnej technologii Posturepedic, materace Sealy zapewniają odpowiednio wzmocnione wsparcie tam gdzie jest to potrzebne, jednocześnie przy wyjątkowym komforcie, którego potrzebujesz.

W połowie piankowy, w połowie sprężynowy – Sealy Hybrid łączy w sobie obie te technologie. Luksusowe materace Sealy Majestic oraz Stellar to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości użytych materiałów w jednym.

Materac Sealy Majestic

Materac Sealy Majestic dostępny w naszym sklepie online oraz stacjonarnym: SalonSnu.pl/materac-Sealy-Majestic

Materac Sealy Stellar

Materac Sealy Majestic dostępny w naszym sklepie online oraz stacjonarnym: SalonSnu.pl/materac-Sealy-Stellar

Główne cechy materaca Majestic oraz Stellar

Pianka Sealy Hill – żelowa pianka z pamięcią, która bardzo dobrze odprowadza nadmiar ciepła.  

Pianka Sealy ComfortSense – wyskoelastyczna pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała redukując punkty nacisku oraz zapewniając indywidualny komfort.  

Pianka Sealy – specjalna pianka zbudowana z mikro komórek o wysokiej sprężystości, wytrzymałości oraz oddychalności.  

Wsparcie lędźwiowe – ekskluzywna technologia dedykowana najcięższym partiom naszego ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.  

Pianka SealySupport – pianka bazowa o większej twardości, stanowi stabilne i bardzo wytrzymałe wparcie dla całej konstrukcji materaca.  

System DuraFlex Coli Edge – wzmocnione boki materaców, bardziej stabilna powierzchnia do spania oraz siedzenia na krawędzi materaca.  

Sprężyny kieszeniowe Response Pro – gwarantują elastyczne podparcie oraz dopasowanie w połączeniu z redukcją drgań, powodowaną przez ruch drugiej osoby na materacu.  

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Jak urządzić nowoczesną sypialnię?

Jak urządzić nowoczesną sypialnię? Praktyczne porady i inspiracje Nowoczesna sypialnia to przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i styl. Aby stworzyć takie wnętrze, warto zwrócić uwagę ...