Curem – nowa linia materacy

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Curem – nowa linia materacy

Grupa Hilding Anders jako wiodący producent materaców i łóżek w Europie oraz Azji z wieloletnim doświadczeniem wprowadza na rynek nowa linię produkcyjną – markę własną o nazwie Curem. Siedzibą nowej linii jest wielkopolska, a dokładnie miejscowość Murowana Goślina – niedaleko Poznania.

Całą ofertę materacy z kolekcji Curem znajdziesz w naszym sklepie internetowym: SalonSnu.pl/materace-Curem

Co wyróżnia materace CUREM?

Marka Curem to flagowe model materaców, które swoją premierę maiły 5 lat temu – produkowane materace z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii. Wszelkie badania oraz testy nad opracowaniem nowej technologii tworzenia pian odbywają się w Laboratorium Dobrego Snu (Good Night’s SleepLab), które działa w kooperacji ze Szwajcarskim instytutem AEH (Centrum Medycyny Pracy, Ergonomii i Higieny).

Laboratorium Snu – to ogromna inwestycja oraz niesamowite miejsce, w którym przy użyciu nowoczesnej technologii oraz sprzętu są badane materace na wszelkie możliwe sposoby. Dbałość o „Dobry Sen” oraz profesjonalne podejście do tematu stawia jakość na pierwszym miejscu. W laboratorium badana jest trwałość, ergonomia, higiena oraz właściwości termiczne. Laboratorium SleepLab pozwala na zebranie wszystkich tych danych i ujęciu ich w cenną wiedzę co ma ogromne znaczenie przy produkcji oraz rozwijaniu technologii. Tak właśnie powstała najnowocześniejsza piana Serene, która dzięki zastosowaniu nowej technologii została wdrożona w nową linię materacy Curem.

Serene – to pianka, która powstała na bazowych właściwościach piany „memory foam”- czyli bardzo dobrego dopasowania się pod wpływem temperatury, podparcia na całej powierzchni bez odczucia nacisku zwrotnego. Natomiast mniejsza elastyczność oraz struktura, która w pewnym stopniu przyczyniała do nagrzewania się piany, sprawiły, iż właściwości pianki Serene okazały się znacznie lepszymi. Pianka Serene w przeciwieństwie do pozostałych pian zapewnia optymalne podparcie, niwelując siłę nacisku zwrotnego oraz wysoki poziom termoregulacji. Co więcej, nie zmienia swojej struktury pod wpływem temperatury, posiada bardzo dobre właściwości absorbcji drgań, dzięki temu z powodzeniem jest wykorzystywana w materacach podwójnych. Innowacyjność połączenia wszystkich tych właściwości zadecydowało o zastosowaniu pianki Serene w nowej linii materacy Curem.

Filozofią marki Hilding Andres jest dopasowanie się do potrzeb rożnych klientów, nowoczesny rozwój oraz różnorodność to podstawowy, który daje klientowi wybór odpowiedniego produktu, dopasowanego pod kontem preferencji, oczekiwań oraz stawianych wymagań.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Najzdrowszy materac dla kręgosłupa

Najzdrowszy materac Kto dzisiaj nie ma problemów z kręgosłupem ? Jaki wobec tego będzie idealny, najzdrowszy materac na problemy z bólem pleców ? Materac na bolące plecy powinien zapewniać równomierne rozło...

Czy pianka Biogreen jest ekologiczna?

Włoska piana Biogreen postrzegana jest jako przyjazna dla środowiska. Substancje chemiczne pochodzenia ropopochodnego zastąpiono w niej naturalnymi komponentami roślinnymi, na przykład olejem rycynowym. Sprzyja t...