Jakie meble do małej sypialni

Spis treści wpisu:

System łóżek i szaf SLEEP VARIA

Zabudowa łóżka w małej sypialni

W małej sypialni kluczem do maksymalizacji przestrzeni i tworzenia przytulnego klimatu jest inteligentny wybór mebli. System mebli w zabudowie łóżka stanowi idealne rozwiązanie, łącząc funkcjonalność z estetyką. Składając się z łóżka osadzonego między dwoma pionowymi szafkami nocnymi, a także z wbudowanych szuflad pod materacem lub podnoszonego dna łóżka, pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów, takich jak pościel, odzież czy książki. Górna część mebli może być wyposażona w dodatkowe półki lub szafki, idealne do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów. Wykorzystanie drewna lub ciepłych kolorów dodatkowo potęguje uczucie przytulności, transformując niewielką sypialnię w oazę spokoju i funkcjonalności.

Nowoczesny system łóżek i szaf SLEEP VARIA dostępny jest na zamówienie kontaktując się pod adresem: sklep@salonsnu.pl lub dzwoniąc pod nr 52 335 79 20, 506-626-678

Zestaw mebli do małej sypialni. Zabudowa łóżka meblami pozwala uzyskać więcej powierzchni do przechowywania.

System łóżek i szaf SLEEP VARIA firmy New Elegance to doskonałe rozwiązanie do każdej sypialni. Oferuje bardzo praktyczne połączenie łóżka tapicerowanego oraz pasujących do wnętrza szaf.

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych i skór ekologicznych:

Dostępna kolorystyka
: http://www.newelegance.pl/pl/tkaniny

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: