Jakie meble do małej sypialni

Aktualizowano: 8 marca 2024

Spis treści wpisu:

Jakie meble do małej sypialni

Zabudowa łóżka w małej sypialni

W małej sypialni kluczem do maksymalizacji przestrzeni i tworzenia przytulnego klimatu jest inteligentny wybór mebli. System mebli w zabudowie łóżka stanowi idealne rozwiązanie, łącząc funkcjonalność z estetyką.

System mebli to połączenie łóżka tapicerowanego i dopasowanych do wnętrza sypialni szaf. Szuflady wbudowane pod materacem lub podnoszone dno łóżka, pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów, takich jak pościel, odzież czy książki. Górna część mebli może być wyposażona w dodatkowe półki lub szafki, idealne do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów. Wykorzystanie drewna lub ciepłych kolorów dodatkowo potęguje uczucie przytulności, transformując niewielką sypialnię w oazę spokoju i funkcjonalności.

Nowoczesny system łóżek i szaf SLEEP VARIA dostępny jest na zamówienie kontaktując się pod adresem: sklep@salonsnu.pl lub dzwoniąc pod nr 52 335 79 20, 506-626-678

System łóżek i szaf SLEEP VARIA firmy New Elegance to doskonałe rozwiązanie do każdej sypialni. Oferuje bardzo praktyczne połączenie łóżka tapicerowanego oraz pasujących do wnętrza szaf.

Dostępne warianty kolorystyczne:

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych i skór ekologicznych:

Dostępna kolorystyka
: http://www.newelegance.pl/pl/tkaniny

Zobacz też Półkotapczan GENIUS firmy New elegance

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

Materace hybrydowe 160×200

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia łącząca cechy najlepszego materaca piankowego i sprężynowego w jednym. Mówimy o nich w połowie piankowe a w połowie sprężynowe – teraz już nie musisz wybi...