King Koil – łóżka i materace

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
King Koil – łóżka i materace

 

Materace marki King Koil są już dostępne w naszym salonie – zapraszamy do testowania.

Więcej informacji o produktach  ☎️ 506 626 678

 

 

 

Marka King Koil została stworzona w 1898 przez Samuela Bronsteina. Pierwsze kroki firma „Bedding” stawiała w małej fabryce w St. Paul w USA w stanie Minnesota. Główna siedziba znajduje się na obrzeżach Chicago w stanie Illinois.

Na początku XX wieku firma US Bedding zatrudniała pracowników, rozwijała produkcję i stawała się innowatorami w branży. W latach 30. XX wieku US Bedding znacznie poprawiła jakość sprężyn w materacach i szukała nowej nazwy dla swojego produktu – tak narodziłą się marka KING KOIL. Z upływem czasu technologia uległa zmianie, ale poziom zaangażowania w jakość i obsługę pozostał niezmieniony.

Amerykańska firma King Koil o ponad 100-letniej tradycji, jest jedną z najstarszych firm produkujących materace oraz  jednym z największych producentów materacy na świecie. Produkty marki są dostępne w ponad 90 krajach na 6 kontynentach, King Koil jest w stanie zapewnić ludziom z całego świata zdrowszy sen. Są to produkty klasy Premium wyróżniające się doskonałą jakością, dlatego też są obecne w sieciach luksusowych hoteli na całym świecie. Od 2016 roku dostępne również w Polsce.

Z biegiem lat firma była nagradzana wieloma prestiżowymi nagrodami, a dodatkowo zbiera świetne recenzjeoraz rekomendacje International Chiropractors Association (Międzynarodowego Stowarzyszenia Kręgarzy ICA) – stowarzyszenia zbierającego najlepszych w świecie chiropraktyków.

Marka King Koil stale się rozwija, aby doskonalić swoje produkty. Wyróżnia je wyjątkowy design oraz specjalizacja w produkcji sprężyn ze stali nierdzewnej oparta na doświadczeniu i technologii USA. Połączenie wkładu sprężynowego oraz warstw komfortowych w górnej części materaca zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.

Każdy materac King Koil został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o zdrowiu. Najnowocześniejsza technologia została uzupełniona o wiedzę i doświadczenie uzdolnionych rzemieślników. Materace King Koil projektowane są ze świadomością, że kazde ciało jest inne i wymaga innego komfortu w oparciu o najlepszą jakość.

Produkty marki Kng Koil najczesciej wybierane są przez osoby, które doceniają wartość dobrego samopoczucia i niezakłóconego snu. Dlatego jakosć materaca to kluczowa decyzja w Twoim życiu! Wstając wyspanym, po nocy bez wybudzeń, jesteśmy bardziej odporni na stres i zmęczenie.

Dlaczego warto wybrać King Koil ?

 

„Twój optymalny sen jest naszą motywacją i inspiracją”.

 

 

   Więcej informacji:
tel. 
52 335 79 20 lub 506 626 678
email: sklep@salonsnu.pl

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.