Strona główna Artykuły Łóżka okrągłe

Okrągłe łóżka są wyjątkowe!

Łóżko okrągłe daje fantastyczne możliwości urozmaicenia sobie nocnego życia. Okrągły materac umożliwia bowiem położenie poduszki w dowolnym miejscu. Najczęściej jednak śpi się głową przy zagłówku.

Okrągłe łóżko zdominuje Twoją sypialnie, dlatego powinno być w niej najładniejszym meblem. Nie planuj też innych okrągłych mebli, ani dodatków. Dzięki temu podkreślisz swoje wyjątkowe, okrągłe łóżko.

W dzisiejszych czasach okrągłe łóżka stały się bardzo powszechne, chociaż ze względu na większą powierzchnie i wyższą cenę niż klasyczne rozwiązanie, rzadziej widzimy w sypialniach łóżka okrągłe.

Firma Komfort Snu ma w ofercie okrągłe łóżka tapicerowane dwóch producentów: Łóżko Okrągłe MK Foam Koło oraz łóżko okrągłe Perła z kolekcji New Elegance producent Stolwit.

Mogą być wykonane z tkaniny meblowej, ekoskóry, a łóżka New Elegance są wykonywane także ze skóry naturalnej.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami