Materac Toruń Hybrid – nowość w kolekcji Komfort City

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Toruń Hybrid – nowość w kolekcji Komfort City

Materac Toruń Hybrid dostępny w naszym sklepie stacjonarnym  lub na zamówienie pod nr tel. 52 335 79 20 lub mailowo: sklep@salonsnu.pl

Materac Toruń Hybrid to najnowszy model należący do kolekcji „Komfort City”. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali najwyższej jakości materaca o podwyższonej twardości i trwałości. Wyróżniającym atutem w materacu Toruń Hybrid jest doskonałe połączenie dwóch technologii: komfortu i podparcia jakie zapewniają pianki wraz z elastycznością sprężyn – teraz obie te korzyści znajdziesz w jednym materacu.

Materac Toruń Hybrid to wysoki, luksusowy materac, wykonany z najnowszej generacji, komfortowej piany oraz sprężyn kieszeniowych – System Multipocket (ok. 500szt/m2).

Górną warstwę w materacu stanowi pianka termoelastyczna Visco o podwyższonej gęstości 50kg/m3, której zadaniem jest idealne dopasowanie do ciała poprzez odwzorowanie kształtu osoby leżącej na materacu. Odpowiednio dobrana gęstość pianki, mimo twardszego podparcia zapewnia wysoki komfort, pozytywnie wpływając na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne. 

Kolejną warstwą w materacu Toruń Hybrid jest wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna Biogreen H3 o gęstości 40kg/m3. Ekologiczna pianka Biogreen została wzbogacona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę likwidując roztocza i bakterie, dbając jednocześnie o spokojny i komfortowy sen. Nowoczesna technologia wytwarzania tej pianki stanowi produkt w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego jak i zdrowia człowieka. Wykorzystany ekstrakt z aloesu zawiera liczne enzymy, substancje mineralne oraz aminokwasy, które bardzo pozytywnie wpływają na skórę, wzmacniając relaksacyjne działanie snu.

Środek materaca stanowi system sprężyn Multipocket – 500szt/m2. Dzięki wykorzystaniu większej ilości sprężyn o mniejszej średnicy, materac stanowi doskonałe dopasowanie do ciała na całej powierzchni.

Dolna warstwa w materacu to specjalnie opracowana tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m3. Stanowi wysoce wytrzymałą i przewiewną bazę w materacu.

 

Dopełnieniem luksusowego charakteru materaca Toruń Hybryd jest wyjątkowy pokrowiec Thermo Balance, wykonany z nowoczesnej tkaniny, delikatnie miękkiej i przyjemnej w dotyku. Innowacyjność pokrowca polega na zastosowaniu inteligentnych włókien, wykazujących właściwości termoregulacyjne. W momencie kiedy temperatura podnosi się, struktura tkaniny otwiera się, absorbując w ten sposób wydzielaną przez ludzkie ciało wilgoć i temperaturę. Antybakteryjny, wysoce higieniczny pokrowiec Thermo Balance z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać. 

 

Wyjątkowe cechy materaca Toruń Hybrid: średnio twardy, ortopedyczny, trwały- 6lat gwarancji, wysoki 28cm, w termoregulacyjnym pokrowcu Thermo Balance. Wykonany w nowoczesnej hybrydowej technologii łączącej komfortowe właściwości pian z elastycznością sprężyn.

Wysokość materaca: ok. 27 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm, istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

 

 

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.