Materac Warszawa Lux

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Warszawa Lux

 Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

 

Materac Poznań Plus to materac z kolekcji „Komfort CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

Materac dostępny w sklepie internetowym SalonSnu.pl/Materac-Warszawa.

 

Materac Warszawa Lux jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała w górnej części materaca o gęstości aż 50kg/m3. Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to dobroczynnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

 

 

Dolna warstwa materaca Warszawa Lux to specjalnie wybrana tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m3. Jest ona wytrzymała i bardzo przewiewna.

 Materac Warszawa Lux

Dodatkowym atutem zachęcającym do zakupu materaca Warszawa Lux jest wyjątkowy pokrowiec Lawender, pikowany pianką termoelastyczną pianką Mind Foam 2 cm(60 kg/m3). Zapewnia ona dodatkowy komfort oraz pierwsze miłe odczucie miękkości.

 

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości tkaniny nasączonej naturalnym olejkiem z kwiatów Lawendy lekarskiej. Działa antybakteryjnie i uspokaja, łagodzi skutki stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego, ułatwia zasypianie.
Zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

 

Wyjątkowe cechy materaca Warszawa Lux: twardy H3, obciążenie do 130kg, ortopedyczny, trwały – 6 lat gwarancji, wysoki 24cm, w antystresowym pokrowcu Lawender.

 

Materac Warszawa Lux dostępny jest od ręki w rozmiarach: 90×200, 140×200, 160×200, 180×200.

Cena ok. 1952 – 3637 zł zależna od rozmiaru. Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.