Poduszki lateksowe

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Poduszki lateksowe

Zobacz poduszki lateksowe w naszym sklepie online: SalonSnu.pl/Poduszki-Lateksowe

Profilowana poduszka lateksowa dzięki doskonale dobranym kształtom zapewnia odpowiednie podparcie okolic szyi niezależne od ułożenia. Jeśli wkład lateksowy poduszki wulkanizowany jest na bazie naturalnej żywicy – z mleczka drzewa kauczukowego to bardzo dobrze. Jest więc naturalny i zdrowy, zalecany dla osób z odczynami alergicznymi. Wysoka elastyczność lateksu pozwala na właściwe podparcie dla większości osób.

Jeżeli blok lateksu wykonany został w specjalnej technologii Talalay (w temp. -30ºC która umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru właściwego wkładu lateksowego) to zamrożone kanaliki powietrza pozostają otwarte, umożliwiając oddychanie i optymalną cyrkulacje powietrza w poduszce.

Poduszki lateksowe dostępne w naszych sklepach

Poduszka Komfort Talalay H2 i H3 wykonana z naturanego lateksu, dopasowująca się do naszego ciała, o bardzo dobrej przewiewności. Wersja H2 jest opcją bardziej miękką, natomiast wersja H3 jest bardziej twarda. Do wyboru mamy poduszkę w pokrowcu Aloer Vera lub Silver Active.

SalonSnu.pl/Poduszka-Komfort-Talalay-H2

SalonSnu.pl/Poduszka-Komfort-Talalay-H3

Poduszka Ergo Talalay H2 i H3 również wykonana z naturalnego lateksu, jednak jest ona odpowiednio wyprofilowana, aby zapewnić właściwe podparcie głowy i szyi. Wersja H2 jest opcją bardziej miękką, natomiast wersja H3 jest bardziej twarda. Do wyboru mamy poduszkę w pokrowcu Aloer Vera lub Silver Active.

SalonSnu.pl/Poduszka-Ergo-Talalay-H2

SalonSnu.pl/Poduszka-Ergo-Talalay-H3

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...