Stelaże TEMPUR® sterowane za pomocą smartfona

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Stelaże TEMPUR® sterowane za pomocą smartfona

 

Stelaże TEMPUR® regulowane za pomocą urządzenia moblinego.

 

Stelaże TEMPUR® są idealnym dopełnieniem komfortu i wygody do materacy TEMPUR®, zapewniając odpowiednie dopasowanie oraz wysoki komfort użytkowania. Charakteryzują się wysoką jakością i trwałością zastosowanych materiałów. Są doskonałym i bardzo funkcjonalnym uzupełnieniem każdego łóżka, lub mogą je samodzielnie tworzyć poprzez zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Występują zarówno w wersji statycznej jak i regulowanej za pomocą pilota bezprzewodowego.

Wśród tych wyróżniamy modele, które mogą być obsługiwane za pomocą smartfona lub tabletu poprzez moduł Bluetooth. Aby moc skorzystać z opcji sterowania stelażem za pomocą urządzenia mobilnego potrzebna jest odpowiednia aplikacja, która jest dostępna w Apple i Android Store.

Aplikacje Vibradorm dostępna na stronie Google Play: Aplikacja VIBRADORM Remote for Beds

Stelaże, które można sterować za pomocą smartfona lub tabletu:

1) Stelaż TEMPUR® Premium Flex 2000: to najnowszy regulowany stelaż w ofercie. Posiada szeroki zakres ustawień pozycji. TEMPUR® Premium Flex 2000 wzbogacony został o mocniejszy silnik i wiele interesujących funkcji. 

Stelaż zbudowany ze sprężynowych elementów o otwartej strukturze. Zastosowanie tego typu rozwiązania, w przeciwieństwie do standardowych listew giętych, zapewnia znacznie większą elastyczność punktową, a elastyczne elementy stelaża umożliwiają niezależny ruch we wszystkich płaszczyznach oraz gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza.

Stelaż TEMPUR® Premium Flex 2000 można umieścić w ramie łóżka lub dokupić nogi oraz stabilizatory i stworzyć w ten sposób funkcjonalne łóżko.

Stelaż TEMPUR® Premium Flex 2000 – funkcje:

– stelaż regulowany o wysokości 11,5cm
– napęd dwoma silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji, możliwość podnoszenia i opuszczania strefy pleców oraz nóg
– funkcja awaryjnego opuszczania stelaża za pomocą pilota oraz aplikacji
– możliwość sterowania za pomocą smartfona, tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji  Aplikacja VIBRADORM Remote for V-Mat
– wbudowana jednostka bluetooth
– pilot bezprzewodowy w standardzie
– elementy sprężynowe z indywidualną regulacją twardości
– lekka i wytrzymała konstrukcja- doskonała cyrkulacja powietrza
– 3 rzędy paneli w kolorze fioletowym
– miękka strefa ramion, elastyczne listwy bukowe
– wyposażenie opcjonalne: nogi o wysokości 19/24cm lub chromowane 19/25cm
– stabilizatory Set C (5szt)- stelaże do 139cm szerokości, Set D (6szt)- stelaże powyżej 140cm szerokości, stabilizatory wkładane

– korzystanie z oświetlenia LED  i jednostki masującej wymaga dodatkowego modułu sterującego

Stelaż dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz nternetowym: SalonSnu.pl/stelaż-TEMPUR®-Premium-Flex-2000

2) Stelaż TEMPUR® Premium Flex 4000: to wysokiej jakości stelaż z płynną regulacją elektryczną i możliwością osobnej regulacji strefy głowy, pleców, ud i łydek-wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie. Dzięki temu można uzyskać najwygodniejszą pozycję do czytania, oglądania telewizji lub po prostu relaksowania się. Stelaż TEMPUR® Premium Flex 4000 w połączeniu z materacem TEMPUR® pozwala stworzyć idealne łóżko.

Stelaż zbudowany ze sprężynowych elementów, przypominających plastry miodu o otwartej strukturze. Zastosowanie tego typu rozwiązania, w przeciwieństwie do standardowych listew giętych, zapewnia znacznie większą elastyczność punktową, a elastyczne elementy stelaża umożliwiają niezależny ruch we wszystkich płaszczyznach oraz gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza.

Stelaż TEMPUR® Premium Flex 4000 napędzany jest czterema silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji. Strefę głowy, pleców, ud i łydek można regulować osobno, aby ustawić dogodną pozycję wypoczynku.

Stelaż jest podzielony na 4 strefy w celu zapewnienia jak najlepszego podparcia i redukcji nacisku.

Strefa 1 – głowa. Elementy sprężynowe są sztywniejsze aby zapewnić dodatkowe wsparcie

Strefa 2 – ramiona. Elementy są bardziej miękkie aby dobrze współpracowały z czułymi ramionami

Strefa 3 – plecy. Elementy sprężynowe o średniej twardości, aby mogły przyjąć większe obciążenie.

Strefa 4 – nogi. Sztywne wspomagające elementy sprężynowe.

Możliwość sterowania za pomocą smartfona, tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji (Aplikacja Vibradorm dostępna na stronie Google Play: Aplikacja VIBRADORM Remote forV-Mat

Stelaż dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz online: SalonSnu.pl/stelaż-TEMPUR®-Premium-Flex-4000

Dopasuj najwyższej jakości stelaż z napędem elektrycznym do materaca TEMPUR® i ciesz się wyjątkowym komfortem i niezrównanym podparciem.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace hybrydowe 160×200

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia łącząca cechy najlepszego materaca piankowego i sprężynowego w jednym. Mówimy o nich w połowie piankowe a w połowie sprężynowe – teraz już nie musisz wybi...