Strona główna Artykuły System łóżek i szaf SLEEP VARIA
Nowoczesny system łóżek i szaf SLEEP VARIA dostępny jest na zamówienie kontaktując się pod adresem: sklep@salonsnu.pl lub dzwoniąc pod nr 52 335 79 20, 506-626-678

 

System łóżek i szaf SLEEP VARIA firmy New Elegance to doskonałe rozwiązanie do każdej sypialni. Oferuje bardzo praktyczne połączenie łóżka tapicerowanego oraz pasujących do wnętrza szaf.

 

– system oferuje możliwość skomponowania wybranych modeli łóżek ( także z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel ) z systemu Mini Maxi o szerokości materaca 140, 160 i 180 cm.

– Istnieje możliwość wyboru jednego z 6 dostępnych rodzajów wezgłowi wykonanych w nieograniczonej ilości dostępnych na rynku tkanin:

– system funkcjonalnych szaf oferuje mozliwość wykonania dowolnej ilości półek lub przestrzeni w garderobie wg własnego projektu, w 7 dekorach płyt laminowanych . Wszystkie drzwi otwierane są w sposób wygodny i łatwy za pomocą systemu push and pull.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych i skór ekologicznych:

Dostępna kolorystyka
: http://www.newelegance.pl/pl/tkaniny

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami