Bydgoszcz Therapy – najnowszy model kolekcji KOMFORT CITY

Spis treści wpisu:

Bydgoszcz Therapy – najnowszy model kolekcji KOMFORT CITY

Do nowoczesnej kolekcji „Komfort City” Materasso dołączył najnowszy model – Bydgoszcz Therapy.
Wszystkich miłośników naszego miasta Bydgoszcz i nie tylko serdecznie zapraszamy do przetestowania tego komfortowego materaca, który znajduje się w naszym salonie stacjonarnym Komfort Snu w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na parterze oraz I piętrze.

Materac dostępny również w naszym sklepie online:  SalonSnu.pl/materac-Bydgoszcz-TherapyMaterac Bydgoszcz Therapy – wysoki, luksusowy materac, spełni najwyższe wymagania osób, które cenią sobie wyjątkowy komfort, jakość oraz trwałość. Materac Bydgoszcz Therapy należy do twardszych materaców, łączy w  sobie najwyższej jakości surowce, które zapewniają przyjemne dopasowanie oraz odpowiednie podparcie.


Materac Bydgoszcz Therapy – jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki o gęstości aż 50kg/m3, która zapewnia idealne dopasowanie.  Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to pozytywnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne. Kolejnymi warstwami w materacu jest pianka wysokoelastyczna Nightfly – włoska pianka o bardzo wysokich parametrach technicznych i użytkowych. Większa elastyczność punktowa zapewnia optymalne, anatomiczne podparcie dla ciała w każdej pozycji. Nightflay to pełny komfort, oddychalność i wysoka odporność na odkształcenia.

Najwyższą warstwą pianki w materacu jest pianka Lavender – Wysoka jakość pianki, jej elastyczność i sprężystość gwarantują ergonomiczne podparcie ciała na całej powierzchni, a tym samym maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystany naturalny olejek lawendowy zapewnia całkowicie bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat lawendy działa kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy człowieka

Pokrowiec Thermo Balance

Pokrowiec Thermo Balance – wykonany z nowoczesnej tkaniny, porównywalnie najbliższej do skór człowieka dzięki unikatowym włóknom. Pokrowiec zachowuje stałą temperaturę, pochłaniając nadmiar ciepła i zatrzymując wewnątrz tkaniny tak aby nasze ciało nie przegrzewało się i nie wychładzało. Wysoce higieniczny, antybakteryjny zapewnia stałą przyjemną świeżość użytkowania.

Zobacz pełną ofertę materaców z kolekcji „Komfort City”: SalonSnu/promocja-Komfort-City-Materasso

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.