Kołdry TEMPUR®

Kołdry Tempur

Kołdra TEMPUR® Fit Premium Standard

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Premium-Standard.

Kołdra TEMPUR®-Fit, wypełniona jest syberyjskim puchem najwyższej klasy, który gwarantuje wyjątkową przyjemną miękkość i doskonały komfort termiczny. Uzupełnieniem wypełnienia jest włókno termoregulacyjne (Temprakon), które absorbuje ciepło w czasie, gdy Twoje ciało jest rozgrzane, a następnie ponownie uwalnia je gdy temperatura Twojego ciała obniża się. Proces ten powtarza się wielokrotnie w ciągu nocy, dzięki czemu zawsze zachowana jest idealna temperatura.

Temprakon wykorzystuje materiał Outlast dla idealnego zapewnienia temperatury oraz kontroli wilgoci podczas snu, natomiast technologia Fresh zabezpiecza tkaninę z zewnątrz oraz od środka olejkiem Neem, który neutralizuje rozwój roztoczy. Kołdra Premium, która wykorzystuje technologię TEMPRAKON zarówno w wypełnieniu jak i zewnętrznej tkaniny

Kołdra TEMPUR® Fit Premium Light

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Premium-Light

Została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra TEMPUR® Premium Light jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w wypełnieniu i zewnętrznej tkaninie. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Kołdra TEMPUR® Fit Classic Standard

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Classic-Standard

Kołdra TEMPUR® Premium Classic Standard– wykonana została z najwyższej jakości puchu oraz materiału Outlast w wypełnieniu i zewnętrznej tkaninie, aby zapewnić idealną temperaturę oraz regulować poziom wilgotności podczas snu. Uzupełnieniem wypełnienia jest włókno termoregulacyjne (Temprakon), które absorbuje ciepło stopniowo je uwalniając gdy temperatura naszego ciała obniża się.

Dodatkowo tkaninę zewnętrzną wzbogacono technologią Fresh w połączeniu z organicznym olejkiem Neem, który zapobiega rozwojowi mikroorganizmów oraz pozwala na utrzymanie optymalnej świeżości i czystości.

Kołdra Standard, która wykorzystuje technologię TEMPRAKON w swoim wypełnieniu . Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach gdzie temperatura jest niższa niż 20 stopni Celsjusza.

Kołdra TEMPUR® Fit Classic Light

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Classic-Light

Została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra TEMPUR® Classic Light jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w swoim wypełnieniu. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Kołdra TEMPUR® Fit Royal Standard

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Royal-Standard

Należy do ekskluzywnej kolekcji TEMPUR®-Fit™, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra TEMPUR® Royal jest wypełniona w 100% puchem gęsi europejskiej klasy 1, które łączy lekkość i puszystość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast. To doskonała propozycja kołdry letniej. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Kołdra TEMPUR® Fit Royal Light

SalonSnu.pl/Kołdra-TEMPUR®-Royal-Light

Należy do ekskluzywnej kolekcji TEMPUR®-Fit™, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra TEMPUR® Royal Light jest wypełniona w 100% puchem gęsi europejskiej klasy 1, które łączy lekkość i puszystość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast. To doskonała propozycja kołdry letniej. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: