Materac Aloe Therapy Plus

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Aloe Therapy Plus

Materac Aloe Therapy Plus– to połączenie materaca wypoczynkowego z dobroczynnymi właściwościami relaksacji dzięki zawartym mikrokapsułkom naturalnego wyciągu z aloesu w piance. Materac został wyprodukowany w technologii Aloefeel opierającej się na produkcji pianek z wykorzystaniem naturalnych składników jakim jest woda i oleje roślinne. Mikrokapsułki, które zawierają naturalne ekstrakty z aloesu działają przeciwzapalnie, regeneracyjnie oraz wzmacniająco na układ odporonościowy.

Górną warstwę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna Lympha Aloe Feel o większej gęstości, która stanowi bardzo trwałe oraz stabilne podparcie. Jednocześnie jest optymalnie sprężysta, daje bardzo dobre wsparcie dla kręgosłupa oraz mięśni szczególnie w okolicy barków oraz lędźwi.

Dolna warstwę w materacu stanowi pianka wysokoelastyczna Newlatex o właściwościach sprężystego lateksu oraz wysokiej trwałości. Pianka stanowi bardzo dobre podparcie oraz rozłożenie wagi ludzkiego ciała, regując nacisk. Pianka stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiekszając komfort wypoczynku oraz idealnego dopasowania do ksztaltu ciała.

 

Pokrowiec Aloe Vera- antybakteryjny, przewiewny i bardzo wytrzymały na działana mechaniczne, co przekłada się na długą żywotność tkaniny w trakcie użytkowania. W tkaninie pokrowca zawarte są mikrokapsułki PCM z ekstraktu z aloesu, który podczas bezpośredniego kontaktu ze skórą oraz ciepłem z ludzkiego ciała, uwalniają dobroczynne właściwości aloesu.

 

 BUDOWA MATERACA:

Pianka Lympha Aloe Feel® – 5cm (gęstość 53 kg/m, stabilność 2.2 KPA)

Pianka Newlatex® wysokoelastyczna – 17 cm (gęstość 28 kg/m², stabilność 3,9 KPA)

 

Wysokość materaca: ok. 24 cm

Twardość materaca: 5 ( 1-6 )

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Gwarancja: 10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.