Materac Visco Fresh

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Visco Fresh

Materac Visco Fresh dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:
SalonSnu.pl/Materac-Visco Fresh-Mollyflex

 

Materac Visco Fresh- niezwykle komfortowy materac, doskonały dla osób ceniących sobie przyjemną miękkość z optymalną elastycznością. Dzięki specjalnej kompozycji pianek, materac szybko dopasowuje się do temperatury naszego ciała oraz otoczenia.

Zastosowanie w górnej części innowacyjnej pianki Polygel, która posiada bardzo wysoką przepuszczalność powietrza, sprawia, że materac zwiększa swój komfort w bezpośrednim kontakcie z ludzkim ciałem. PIanka Polygel dzięki swojej zwiększonej elastyczności jest odporna na deformację.

Środkową część materaca stanowi pianka Viscofoam Waterlily o większej gęstości, która posiada unikatowe właściwości rozłożenia ciężaru ciała na całej powierzchni materaca Dodatkowo jest elatyczna co usprawnia zmiany pozycji na materacu.

W dolnych warstwach materaca znajdują się dwie warstwy pianki wysokoelastycznej Nawlatex, która łączy właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystościa lateksu, dając przy tym niezwykle komfortowy i trwały materiał.

Materac Visco Fresh jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, posiada atest oraz gwarancję CertiPUR™.

 

Pokrowiec Thermotech- wykonany ze specjalnej tkaniny, która dzięki zawartości milionów kapsułek PCM eliminuje wahania temperatury, zapewniając stałą termoregulację przez całą noc. Zawarte w pokrowcu kapsułki PCM absorbują nadmiar ciepła jaki wydziela ludzki organizm i magazynuje je aby utrzymać stałą temperaturę podczas snu.

Dzięki tej technologii materace są szczególnie polecane osobom ciepriącym z powodu nadmiernej potliwości.

 

BUDOWA MATERACA:                                                                                                                                                                

 

Wysokość materaca: ok. 22 cm

Twardość materaca: 3 ( 1-6 )

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Gwarancja: 10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

 

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.