Materac Hilding Salsa

Aktualizowano: 15 stycznia 2024

Spis treści wpisu:

Materac Hilding Salsa

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Zobacz materac Hilding Salsa dostępny u nas w sklepie stacjonarnym i internetowym: SalonSnu.pl/materac-Hilding/materac-Salsa

Materac Hilding Salsa to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Materac Hilding Salsa – dlaczego warto wybrać ten model?

Materac piankowy Hilding Salsa z pianką termoelastyczną Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz. Wybierz jeden z dwóch pokrowców i zdecyduj, który z nich pasuje do Ciebie i Twojej sypialni. Materac Salsa od firmy Hilding jest doskonałą propozycją dla par, szczególnie z dużą różnicą wagową.

Zalety pianki termoelastycznej Visco – jaka funkcje pełni w materacu?

Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco jest dopełnieniem konstrukcji materaca i zapewnia odczuwalny komfort. Dodatkową miękkość i wrażenie otulenia gwarantują specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu podczas snu i odpoczynku. Daje to wszystko wrażenie przyjemnego otulenia. Pianka przez to, że reaguje na temperaturę ciała, dopasowuje się do jego kształtu, zmniejszając napięcie mięśni.

Zalety pianki Flexifoam – dodatkowy komfort i wygoda

Pianka Flexifoam nadaje wkładowi optymalną sztywność, zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 zróżnicowanych stref twardości. Stanowi to znakomitą podstawę dla Twojego kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała, idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Dzięki temu Twoje ciało podczas snu intensywnie się regeneruje, a Ty wstajesz wypoczęty.

Wkład materaca Hilding Salsa

 • Pokrowiec
 • Profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm
 • Pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm
 • Otwory wentylacyjne

Właściwości materaca Hilding Salsa

 • Pianka Flexifoam i pianka termoelastyczna Visco VitaRest
 • Pokrowiec Velvet lub Tencel
 • Wyrób medyczny
 • Dla par, też tych o duże różnicy wagowej
 • Dla osób z bólem kręgosłupa
 • Dla osób cięższych
 • Rolowany
 • Dla osób aktywnych
 • Dla alergików
 • 7 stref twardości
 • Do regulowanych stelaży
 • Pralny w temperaturze 60 °C

Pokrowiec Velvet w materacu Hilding Salsa

Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Dzięki temu pokrowiec dba o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.

Pokrowiec Tencel w materacu Hilding Salsa

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca Hilding Salsa

Wysokość materaca Hilding Salsa to ok. 22 cm przy wyborze pokrowca Velvet lub ok. 21 cm przy wyborze pokrowca Tencel

Dostępne rozmiary materaca Hilding Salsa

Dostępne rozmiary materaca Hilding Salsa: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Podsumowanie

Materac Hilding Salsa piankowy dzięki dwóm pianom – Flexifoam i Visco VitaRest oraz ciętym otworom wentylacyjnym zapewnia zdrowy i spokojny sen. Całkowita wysokość materaca to między 22 a 21 cm, w zależności od wyboru pokrowca. To tego materaca dostępny jest pokrowiec Tencel i pokrowiec antyalergiczny Velvet. Materac zapewnia optymalną wygodę, dzięki zastosowaniu wcześniej wymienionych pianek, które dzięki swoim właściwościom termoelastycznych reagują na ciepło ciała, dopasowując się do niego. Właściwości materaca Hilding Sala piankowego służą osobom aktywnym, parom, osobom z bólami kręgosłupa i alergikom. Zachęcamy do zapoznania się z oferta firmy Hilding na stronie internetowej SalonSnu.pl

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.