Materac Hilding Mambo – dla kogo?

Aktualizowano: 18 stycznia 2024

Spis treści wpisu:

Materac Hilding Mambo – dla kogo?

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Materac Hilding Mambo dostępny w naszym sklepie internetowym: HILDING, Poduszki i Stelaże do łóżek (salonsnu.pl)

Czym jest materac Hilding Mambo?

Innowacje nie zawsze są zauważalne na pierwszy rzut oka. Wystarczy jednak położyć się na materacu Hilding Mambo, by docenić optymalnie skonstruowany wkład materaca, idealnie dobrane surowce i perfekcyjnie wykonane cięcia. Poniżej przedstawimy dlaczego warto wybrać materac Hilding, prezentując jego zalety.

Pianka Velvet Touch – co czyni ją tak wyjątkową i jaki ma wpływ na materac Hilding Mambo?

Materace Mambo wykonany jest z piankę Velvet Touch, która zapewni niespotykany dotąd komfort. Materace zawierające piankę Velvet Touch, która jest odpowiednio sprężysta, elastyczna i posiada optymalną twardość, cechują się idealną wygodą dla każdego użytkownika. Zespół inżynierów z Hliding Anders stworzył wyjątkową piankę Velvet Touch, która zaskakuje osiągniętym efektem. Poza niestandardowym wyglądem i wzorem pianka odpowiada za sprężystość i elastyczność oraz jest wyjątkowo delikatna w dotyku. Dlatego jeśli chcesz wybrać materac Hilding warto zwrócić uwagę na właściwości, które zawiera ta specjalna pianka. Jest to z pewnością dobra opcja dla osób, które wolą bardziej twardy materac.

Materac Hilding Mambo – jakie twardości można uzyskać po zastosowaniu w nim pianki wysokoelastycznej i jaki to ma wpływ na zdrowie?

Jeśli wolisz jednak bardziej miękkie podłoże, specjalnie dla Ciebie umieszczono po drugiej stronie materaca piankę wysokoelastyczną. Velvet Touch stanowi wówczas wspaniałą podstawę dla bardziej miękkiej pianki. Obie pianki są doskonale przewiewne, a cały wkład oddycha dzięki dodatkowym otworom wentylacyjnym. Wydłuża to trwałość materaca piankowego oraz gwarantuje utrzy­manie higieny snu przez długie lata. Jest to z pewnością opcja dla wszystkich osób, które wolą miękki materac. Dodatkowo po obu stronach wkładu umieściliśmy wkładki z pianki termoelastycznej Visco, która reaguje na temperaturę Twojego ciała. Dzięki temu Twoje ramiona delikatnie zagłębiają się w materac, a Ty nie czujesz żadnego ucisku, wypoczywasz i regenerujesz siły na następny dzień! To daje idealne podparcie kręgosłupa, przyjemny sen i ma duży wpływ na zdrowie. Materace zawierające piankę z wysoką elastycznością zapewniają relaks najwyższego poziomu.

Wkład materaca Hilding Mambo

Wkład materaca to jednej stronie profilowana pianka Velvet Touch o wys. 11 cm, po drugiej stronie profilowana pianka wysokoelastyczna HR o wys. 11 cm, obustronnie wkładki z pianki Visco

Pokrowiec Merced w materacu Hilding Mambo – zalety i właściwości

Innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec niezwykle zapewnia wysoki stopień elastyczności dzięki dodatku lyctry, co każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca piankowego. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości gwarantującej idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Pokrowiec Elip w materacu Hilding Mambo

Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca Hilding Mambo

Ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced), ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Dostępne rozmiary materaca Hilding Mambo

80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Podsumowanie

Zakup materaca Hilding Mambo z pewnością poprawi jakość wypoczynku i regeneracje snu. Każdy może wybrać odpowiednią twardość materaca dzięki dwóm rodzajom pianek i wysokiej jakości pokrowców. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą firmy Hilding na stronie internetowej SalonSnu.pl

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.