Materac Hilding Rumba

Aktualizowano: 11 stycznia 2024

Spis treści wpisu:

Materac Hilding Rumba

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Sprawdź ofertę materaca Rumba dostępną w naszym sklepie:

SalonSnu.pl/materace-Hilding/materac-Rumba

Właściwości materaca Hilding Rumba

Zasypiając na materacu Rumba poczujesz się komfortowo i upewnisz się o słuszności swojego wyboru. Materac Rumba jest średniej twardości materacem idealnym dla osób z bólem kręgosłupa i dla alergików. Pianka Visco zacznie reagować na temperaturę Twojego ciała, pozwalając powoli zagłębić się w miejscach jego styczności z powierzchnią. Poczujesz, jak materac stopniowo dopasowuje się do Twojej pozycji snu i Twoich ruchów, podpierając jednocześnie głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, na brzuchu, czy na boku, materac każdorazowo reaguje na ciepło Twojego ciała. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja użytkowania lub etykietą.

Pianka Velvet Touch i pianka Visco – jej właściwości i rola w materacu Hilding Rumba

Bazę materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Velvet Touch, którą opracowano specjalnie dla nas. Pianka Velvet Touch tworzy solidną podstawę konstrukcji materaca, ktora zabezpiecza ciało przed zapadaniem się. Spośród innych pianek wyróżnia ją niezwykła sprężystość, miękkość w dotyku i optymalna twardość, dlatego stanowi idealnie dopełnienie miękkiej pianki Visco. Pianka Visco

7 stref komfortu w materacu Hilding Rumba

Przez specjalne profilowanie i nacięcia w piance zagwarantowaliśmy swobodną wentylację wkładu i stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki temu w miejscach największego nacisku materac zapewnia ciału mocniejsze wsparcie. Wśród tych stref wyróżnia się pokrowiec Velur z dodatkową warstwą pianki termoelastycznej lub Elips z taśmą 3D, pianka termoelastyczna Visco VitaRest o wysokości 7 cm, otwory wentylacyjne i profilowana pianka Velvet Touch o wysokości 12,5 cm

 Wkład materaca Hilding Rumba

Dwa rodzaje pianki – profilowana pianka wysokoelastyczna Velvet Touch o wys. 12,5 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 7 cm

Materac Hilding rumba dla par

Materac jest idealny dla par, rówież tyhc par o duej różnicy wagowej

Właściwości materaca Rumba

  • Wyrób medyczny
  • Dla osób z bólem kręgosłupa
  • Dla par i dla par o dużej różnicy wagowej
  • Dla alergików
  • 7 stref twardości
  • Do regulowanych stelaży
  • Pralny temperaturze 40 °C

Pokrowiec Medicott Velur w materacu Hilding Rumba

Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromatem lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec można prać w temp. do 30°C.

Wybierając pokrowiec Medicott Velur, uzyskasz dodatkową miękkość dzięki piance termoelastycznej w samym pokrowcu.

Pokrowiec Elip w materacu Hilding Rumba

Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca Hilding Rumba

Wysokość całego materaca to około ok. 22 cm

Dostępne rozmiary materaca Hilding Rumba

80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Podsumowanie

Materac Hilding Rumba to wysokiej jakości materac o średniej skali twardości, który dostosowuje się do pozycji ciała. Materac jest idealny dla par i alergików. Pokrowiec zdejmowalny można prać według zaleceń.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.