Materac Poznań Pro

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Poznań Pro

 Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

 

Materac Poznań Pro to materac z kolekcji „Komfort CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

Materac dostępny w sklepie internetowym SalonSnu.pl/Materac-Poznań.

 

Materac Poznań Pro jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała w górnej części materaca o gęstości aż 50kg/m3. Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to dobroczynnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

 

Dolna warstwa materaca Poznań Pro to specjalnie wybrana tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m3. Jest ona wytrzymała i bardzo przewiewna.

Wyjątkowy pokrowiec Eucalyss, pikowany pianką termoelastyczną pianką Mind Foam 2 cm(60 kg/m3). Zapewnia ona dodatkowy komfort oraz miłe odczucie miękkości w górnej części materaca. Posiada właściwości odstraszania dokuczliwych komarów. Zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

 

Producent: Materasso

Gwarancja: 6 lat

Materac Poznań Pro dostępny jest od ręki w rozmiarach: 90×200, 140×200, 160×200, 180×200.

Cena ok. 1768 – 3929 zł zależna od rozmiaru. Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

Materac Poznań Pro jest zbliżony budową do materaca Warszawa Lux: w odczuciu jest bardziej twardy. Poznań Pro jest niższy o 4cm i posiada inny pokrowiec. Cena ok. 10% niższa.

 

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...