Materace Perdormire

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materace Perdormire

Pełna oferta dostępna w naszym sklepie pod adresem:  SalonSnu.pl/Materace-PerDormire

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów w Bydgoszczy i Toruniu. Proponujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze idealnego materaca.

PerDormire –  to najwyższej jakości i najbardziej ekskluzywne włoskie materace, które produkowane są z innowacyjnych materiałów i z użyciem najnowocześniejszych technologii. Ponadto część wytwarzancyh materacy powstaje z naturalnych składników, które wsperiają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.

Stosowana technologia Clima Fresh to nowa generacja i technologiczna innowacja, która została opracowana z myślą o osobach posiadających problemy z poceniem się w czasie snu. Dzięki właściwościom radiacyjnym i odbijającym włókna srebra Biocell są w stanie regulować temperaturę ciała, podczas gdy węgiel dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia.

Jakość materiałów jest potwierdzona certyfikatami oraz gwarancją na wnętrza materaców do 10 lat.

W kolekcji PerDormire  materace dostępne są w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Aby uzyskać pełną ofertę zadzwoń 52-335-79-20 lub odwiedź nasze salony:

  • materac Rinfresco, dostępny dostępny w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym
    SalonSnu.pl/Rinfresco,

Materace dostępne online na SalonSnu.pl/PerDormire

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: