Klinmam kołdry i poduszki

Klinmam kołdry i poduszki

Oferta dostępna w sklepie internetowym SalonSnu.pl/Klinmam.

Firma KLINMAM, której nadrzędnym celem pozostaje promowanie nowoczesnej kultury spania już od 1991 roku oferuje najwyższej klasy, niezwykłe wyroby pościelowe.

Ponieważ bierzemy pod uwagę fakt, że przesypiamy jedną trzecią naszego życia, a zdrowy, nieprzerwany sen jest naturalną siłą regenerującą organizm, pragniemy aby każdy mógł korzystać z tej mocy. Chcąc zapewnić najwyższy komfort dbamy aby odpowiednio dobrana pościel poprawiała jakość wypoczynku. Kołdry i poduszki KLINMAM ze względu na elegancki wygląd, estetyczne i staranne wykonanie wpisują się w każde wnętrze i zróżnicowane gusta, higieniczność oraz ergonomia sprawia natomiast, że korzystnie wpływają na zdrowie.

Należy pamiętać, że wszystkie artykuły Klinmam posiadają międzynarodowy certyfikat Öko – Tex Standard 100, który zaświadcza, że zastosowane materiały są nieszkodliwe dla zdrowia, dzięki czemu mogą korzystać z nich także dzieci poniżej 3 roku życia. Możliwość prania w pralce automatycznej pozwala natomiast zachować higieniczną wręcz czystość.

Wyjątkowa w naszej kolekcji pozostaje również LINIA WELLNES, zawierająca cechujące się niezwykłymi walorami użytkowymi poduszki i kołdry. Zastosowanie takich innowacji technologicznych jak włókna Lyocell, Dreamfill czy materiał Outlast, pozwoliło stworzyć produkty zdolne zapewnić nieznany dotąd komfort snu.

Oferta dostępna w sklepie internetowym SalonSnu.pl/Klinmam.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...