Prześcieradła i ochraniacze na materac

Aktualizowano: 15 lutego 2024
Prześcieradła i ochraniacze na materac

ochronne prześcieradło darymexOchronne prześcieradło na materac Darymex – Ochraniacz higieniczny w formie prześcieradła z gumką wykonane z przyjemnego dla skóry, miękkiego materiału zapewniającego wysoki komfort snu. Materiał nie przepuszcza cieczy, wilgoci, potu ale dzięki specjalnej membranie zapewnia swobodny przepływ powietrza. Chroni materac przed zabrudzeniem a użytkownika przed kurzem i roztoczami oraz znacząco przedłuża żywotność materaca właściwego. Można używać go zamiast prześcieradła lub pod zwykłe prześcieradło.

Ochronne prześcieradło na materac Darymex – SalonSnu.pl/Ochronne-Prześcieradło-Na-Materac

ochraniacz wodoodporny darymexOchraniacz higieniczny wodoodporny Darymex – wykonany z miękkiej tkaniny frotte to połączenia poliuretanu z bawełną. Materiał w głąb materaca nie przepuszcza cieczy, wilgoci, potu lecz w drugą stronę następuje swobodny przepływ powietrza. Ochraniacz higieniczny znacząco może przedłużyć żywotność materaca właściwego. Chroni materac przed zabrudzeniem a użytkownika przed kurzem i roztoczami. Można używać go zamiast prześcieradła lub pod zwykłe prześcieradło. Możliwość prania w wysokiej temperaturze do 95oC .

Ochraniacz higieniczny wodoodporny Darymex dostępny również online: SalonSnu.pl/Ochraniacz-Na-Materac-Wodoodporny

Prześcieradło TEMPUR® Fit
Prześcieradło TEMPUR® Fit – Luksusowe prześcieradło miękkie i przyjemne w dotyku, wykonane z wysokiej jakości elastycznej bawełny Mako. Prześcieradło jest wolne od chloru i formaldehydu. Dzięki wyjątkowej przędzy produkt jest elastyczny, zapewnia doskonałe dopasowanie do materaca. Idealnie współgra z właściwościami materiału TEMPUR®. Pozwala na zdrowy i higieniczny sen. Prześcieradło można prać w temp. 90℃ i suszyć w suszarce, nie należy prasować.

Prześcieradło TEMPUR® – Fit 20-25cm dostępne online: SalonSnu.pl/Prześcieradło-TEMPUR®-Fit

Prześcieradło TEMPUR® – Fit 25-30cm dostępne online: SalonSnu.pl/Prześcieradło-TEMPUR®-Fit-25-30cm

Ochraniacz TEMPUR® FitOchraniacz TEMPUR® Fit – Praktyczny ochraniacz na materac, wykonany z najwyższej jakości włókien Tencel, idealnie współgra z właściwościami materiału TEMPUR®. Ochraniacz na materac TEMPUR-Fit™ może być używany dla ochrony materaca TEMPUR przed zniszczeniem oraz jako dopasowane prześcieradło. Wykonany z  włókna Tencel, które jest miłe w dotyku, przewiewne i odprowadzające wilgoć. Dzięki wyjątkowym właściwościom ochraniacz na materac jest w 100% wodoodporny i nadaje się do prania w temperaturze 90°C.

Ochraniacz TEMPUR® Fit 20-25cm SalonSnu.pl/Ochraniacz-TEMPUR®-Fit-20-25cm

Ochraniacz TEMPUR® Fit 27-31cm SalonSnu.pl/Ochraniacz-TEMPUR®-Fit-25-30cm

Trójwarstwowy ochraniacz na materac Perdormire zapewnia najwyższy poziom ochrony, jest idealnym uzupełnieniem Twojego łóżka. Zabezpieczy materac przed zabrudzeniami i wilgocią przedłużając żywotność materaca oraz podnosi jakość i higienę snu. Ochraniacz Perdormire zabezpieczy materac przed każdym rodzajem zabrudzeń. Wykonany z połączenia trzech różnych materiałów: włókna Tencel®, wodoodpornej membrany oraz wysokiej jakości jersey’u.
Tencel to tkanina stworzona na bazie celulozy drzewnej, dzięki temu  każdego dnia możesz cieszyć się uczuciem delikatnego chłodu i miękkiego dotyku w swoim łóżku. Ochraniacz dzięki swojej innowacyjnej budowie tworzy barierę antyalergiczną, zapobiega dostawaniu się potu, pyłu oraz cieczy do materaca, natomiast nie zakłóca cyrkulacji powietrza w materacu.

SalonSnu.pl/Ochraniacz-Perdormire

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: