Strona główna Artykuły Poduszka do spania na brzuchu

Poduszka do spania na brzuchu

Poduszka Tempur Ombracio została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu dla zapewnienia jak najlepszego komfortu spania, a także poprawy zdrowia.
Poduszka do spania na brzuchu

Poduszka Tempur Ombracio dostępna w sklepie online: SalonSnu.pl/Poduszka-Tempur-Ombracio

Mimo, że spanie na brzuchu jest niezdrową pozycją, to wiele osób nie potrafi inaczej zasnąć – jest to ich ulubiona pozycja i zarazem najbardziej komfortowa. Śpiąc w takiej pozycji szczególnie musimy zadbać o odpowiednie podparcie dla naszej głowy i odcinka szyjnego naszego kręgosłupa.

Dlaczego?

Ponieważ pozycja ta najbardziej obciąża nasz kręgosłup. Spanie na brzuchu wymusza nam nienaturalną pozycję szyi, przez co nasze mięśnie są napięte i nie mają szansy na regenerację podczas snu. Konsekwencją tego są bóle, które odczuwamy rano. Dodatkowo nasze narządy są przygniecione, a płuca mają utrudniony dopływ powietrza. 

Jak zatem zaradzić problemowi?

Z myślą o osobach śpiących na brzuchu Tempur zaprojektował poduszkę Ombracio, która dzięki swojemu unikalnemu kształtowi i materiałowi zapewni odpowiednie podparcie. Jej kształt nie jest przypadkowy- teraz możemy komfortowo włożyć ręce pod poduszkę, a dzięki materiałowi Tempur, który redukuje nacisk nie poczujemy odrętwienia. Wyjątkowy materiał Tempur sprawi, że poduszka dopasuje się do naszego ciała, zapewniając odpowiednie podparcie, aby nasz odcinek szyjny mógł się zregenerować podczas snu. Dodatkowo poduszka ta zapewnia odpowiednią wentylację, a pokrowiec 3D w pełni oddychalny można wyprać w temperaturze 60oC.

Wielofunkcyjna Poduszka Tempur Ombracio

Poduszka jest tak zaprojektowana, aby można było spać na niej w dowolnej pozycji – zarówno na brzuchu, na boku jak i na plecach. Materiał Tempur dopasuje się niezależnie od pozycji w jakiej śpimy, dodatkowo profilowania poduszki zapewniają nam stałe podpracie niezależnie od tego jak często i w którą stronę będziemy się przewracać.

Ciekawostka dla Pań o Tempur Ombracio

Kobiety w zaawansowej ciąży podczas odpoczynku w pozycji siedzącej, podkładając poduszkę Ombracio pod brzuch odciążają kręgosłup, dzięki czemu mogą się zrelaksować i odprężyć. Sposób ten działa również leżąć na boku. Dla Pań, które mają duży biust i lubią spać na brzuchu, poduszka Tempur Ombracio zapewni komfort podczas snu, dzieki materiałowi, który redukuje nacisk. Koniec z nieprzyjemnym uczuciem zmiażdżenia.

Z poduszką Tempur Ombracio możesz spokojnie spać w swojej ulubionej pozycji – na brzuchu, nie marwiąc się o dyskomfort, odrętwienie rąk czy o ból szyi.

A poszewka? Nie musisz się o nią martwić. Tempur o tym również pomyślał. Poszewkę Tempur-Fit stworzoną dla poduszki Tempur Ombracio możesz kupić w naszym sklepie internetowym SalonSnu.pl/Poszewka-Tempur-Fit-Ombracio.

Obejrzyj krótki film na temat poduszki Tempur Ombracio YouTube.pl/Komfort-Snu-Tempur-Ombracio.

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami