Serta

Serta Logotyp

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe.

Serta stała się wiodącą marką w branży hotelarskiej. Dzięki temu luksusową wygodę możemy znaleźć w najlepszych hotelach na świecie.

Materacami Serta poszczycić się mogą chociażby: Bellagio w Las Vegas, Hilton, Conrad International Hotels, MGM Grand, Caesars Palace Las Vegas, Waldorf Astoria czy Aloft.

Poznaj bliżej markę Serta oraz to czym się wyróżnia

Firma Serta jest znana ze swojej innowacyjnej technologii, w tym technologii Cool Twist® Gel Foam, która zapewnia dodatkowy komfort termiczny i wsparcie dla ciała. Serta oferuje również wiele kolekcji materacy, w tym Perfect Sleeper, iComfort i Sertapedic.

Co więcej, jako pierwsze spośród innych materacy spełniły standard o trudnopalności. Jest jedną z największych firm na świecie produkujących materace sprężynowe.

A współpraca z National Sleep Foundation, przyniosła świetne rezultaty. W materacach Serta rozwiązano 5 typowych problemów ze snem: wiercenie się i obracanie, brak podparcia dla kręgosłupa, uczucie gorąca, odczuwalne ruchy partnera w łóżku oraz zapadające się krawędzie materaca.

Materace Serta

Serta – z czego jest znana i jakie odniosła sukcesy?

W 1992 roku powstało kultowe logo marki. W Stanach Zjednoczonych jest owiane sławą, podobnie jak Coca – Cola czy McDonald’s.

Hasło przewodnie marki Serta brzmi „We Make the World’s Best Mattress” (Tłum. „Robimy najlepszy materac na świecie”), które podkreśla jakość i zaangażowanie firmy w tworzenie produktów, które zapewniają komfortowy sen i zdrowy styl życia dla klientów na całym świecie.

W roku 2012 Serta została nr 1 w rankingu producentów materacy w Stanach Zjednoczonych. Kolejne lata 2014-2016 również przyniosły sukcesy i Serta została uznana przez Women’s Choice Award za najbardziej polecaną markę materacy, poduszek i rozwiązań Box Spring w Ameryce.

Materace Serta

Eco materace Sera!

Najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwo produktów? Zdecydowanie tak! Materace Serta są w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia oraz środowiska. Cała pianka Serta posiada certyfikat CertiPUR-US® . Oznacza to, że została wykonana bez ftalanów i formaldehydu, bez substancji zubożających warstwę ozonową (bez CFC), bez rtęci, ołowiu i metali ciężkich.

Marka Serta dba o środowisko naturalne. Posiadając własną hutę, produkuje wysokiej jakości sprężyny z wysokowęglowej stali nierdzewnej, pochodzącej z recyklingu. Dzięki produkcji bez użycia szkodliwych substancji, tkaniny zawarte w pokrowcach spełniają standardy OEKO-TEX®. Wykorzystuje się w nich naturalne materiały takie jak bambus lub czysta bawełna organiczna.

Produkcja bazuje nie tylko na naturalnych materiałach pochodzących z recyklingu, ale również wszystkie pozostałości materaca takie jak pianki, stal, plastik oraz wszystkie surowce do produkcji sprężyn wewnętrznych poddawane recyklingowi.

Aby zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii, zminimalizować odpady i pozwolić na mniej magazynowania, wszystkie produkty Serta są wytwarzane zgodnie z harmonogramem „Just in Time”. 

Serta owieczki
Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: